Üzenőfal

Kötetlen beszélgetés mindenről.

1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31
ongo - 2013.07.26. 10:38

Kedves Iadanyne,

Köszönjük, hogy jelezted ezt nekünk, időközben erről külön emailben leveleztünk veled, az illetékes kollégák dolgoznak a probléma megoldásán.

Nagyon köszönjük az eddigi türelmeteket, és a sok beszámolót, galériát, videót!

Azon vagyunk, hogy az Ongo.hu oldal folyamatosan fejlődjön, így reméljük továbbra is lesz kedvetek az utazásaitok élményét megosztani más utazókkal és velünk is!

Köszönjük!

Üdvözlettel:
Ongo csapat

iadanyne - 2013.07.18. 12:45

Kedves ongo műszaki csapata!
Kérlek benneteket, csináljatok valamit, mert már tényleg idegesítő a helyzet. Most végre sikerült belépnem, (több hétig nem tudtam), sikerült egy videót is többszöri próbálkozásra feltölteni, csak most meg megnézni nem tudjuk. De nem csak az enyémet, a másokét sem tudjuk elindítani, a régebbieket sem. Sajnálom, hogy így alakult az ongo sorsa, annak idején pedig sok örömünk volt benne, szívesen készítettük a beszámolókat, albumokat és a videókat. Most meg a sok bosszúság kedvünket veszi.
Üdvözlettel: iadanyne és adanyist

ongo - 2013.04.26. 14:21

Kedves Gábor!

Köszönjük, hogy megosztottad velünk észrevételeidet. Sajnáljuk, hogy ilyen tapasztalataid vannak az Ongo oldallal kapcsolatban.

A tőled érkezett levelekre minden esetben válaszoltunk, és a kérésednek megfelelően töröltük az adott beszámolót. Ha lenne olyan levél, amire nem kaptál választ, akkor kérlek, küldd el nekünk.

A technikai hibák remélhetőleg minél előbb javításra kerülnek, illetve nyárra tervezzük az Ongo nagy megújulását. Ha bármi ötleted, észrevételed lenne, kérlek, küldd el nekünk.

További kellemes böngészést!

Ongo.hu csapata

szalay3 - 2013.04.15. 15:36

Nem tudom, kinek mi a véleménye, de szerintem kezd lepusztulni az Ongo:
1. Kb. egy hónapja nem érek el senkit, nem válaszolnak és nem törlik az általam kérteket (ezek is zömmel működési hiba miatti duplikátok).
2. Egy rémálom belépni az Ongo-ba, 5x 10x annyi időt vesz igénybe, mint más honlap elérése.
3. Az aznapi kezdeti feltöltéseg minden esetben Internal Server Error-ral (továbbiakban. ISE) indul, akár többször is. Mire kikeveredek belőle és újra kezdem, eltelik 5-10 perc és többször is megismétlődik. Az első 10-15 percben szinte minden lépésnél ISE-t ad ki (többszöri újrakezdésnél).
4. Újabban ha feltöltök egy beszámolót, akkor is ISE-t da, kilépés, .... stb.
5. Ha feltöltök egy galériát, akkor is ISE, ....., gutaütéss. Ráadásul azt tapasztalom, hogy egy képet azért feltölt, de a továbbiakban 4 képenként tölthetem fel a fotókat, némely galériába akár 50-60-t.
Tud valaki valamit az Ongo-ról, hogy mi van vele, érdemes még vele foglalkoznom?
űGábor

durabrite01 - 2012.12.07. 19:43

Szia!
A 3. fordulóba jutottam és szavazni kell!
Kérlek szavazz a
"Crafter: egy életen át ajándék" szlogenre!!!
Örök hálám üldözni fog titeket! Köszönöm a segítségeteket!

ongo - 2011.12.08. 16:34

Kellemes ünnepi készülődést kívánunk minden kedves felhasználónknak!

szalay3 - 2011.06.18. 12:57

Hát nem tudom, hogy ez az enyhén szólva is elég langyos felszólítás használ-e a lepontozás ellen (Én vagyok az egyik áldozat ugyanis)? Aki nem tudja, hogy az 1-es a leggyengébb és a 10-es a legjobb, az menjen el újból az általános iskolába, így viszont Én az abszolút rosszindulatot tételezem fel róla. Más helyeken nem lehet pontozni (pld.: Itt voltam), csak a tetszik gombot lehet megnyomni. Így a rosszindulatúak nem tudják lepontozni a beszámolókat. Ha meg nem tetszik nekik, akkor meg minek nézegetik azokat?

ongo - 2011.06.14. 11:44

Kedves Felhasználóink!

Néhány felhasználó jelezte nekünk, hogy az élménybeszámolók értékelésével kapcsolatban azt vették észre, hogy sokszor 1-es értékelést kapnak, úgy gondolják nem igazán jogosan.

Arra gondoltunk, hogy esetleg félreértés is lehet a dologban, ezért szeretnénk tájékoztatni benneteket, hogy az értékelésnél az 1-es a legrosszabb, a 10-es pedig a legjobb értékelésnek számít.

Kérünk benneteket, hogy az értékeléseknél ezt vegyétek figyelembe.

Üdvözlettel:
Ongo.hu

ongo - 2011.02.22. 16:43

Kedves Emotion,
kedves linkajánló felhasználóink!

Köszönjük, hogy tetszik oldalunk és használjátok, azonban kérlek, a jövőben kerüljétek az ehhez hasonló hozzászólásokat az üzenőfalon, mivel nem illik bele az oldal tematikájába.
Természetesen témához illő linket szívesen veszünk, némi magyarázattal fűszerezve :)

Üdv:
Ongo

emotion - 2011.02.22. 14:02

Sziasztok!
Figyelmetekbe ajánlanék egy linket: http://jaszkunkapitanyok.com/