Horvátország Porec Hotel Mediteran

Ott-tartózkodás ideje: 2005. júl. 15.  - 2005. júl. 22. (7 nap)

3 hozzászólás I 1 351 látogató olvasta. Rögzítve: 2007. aug. 11. küldd el ismerősödnek
avatar lengyelbalazs Beszámolója
Hotel Mediteran értékelése
lengyelbalazs értékelése:

4.3

4.3

2005 ben voltunk itt, utolsó pillanatban foglaltuk le a szállodát kényszerből. Szinte csak itt volt hely, egy héttel az indulás előtt. Nem tartozott az olcsó szálodák közé. Kocsival mentünk.

Elhelyezkedés: Porectől délre, az első Lagunában található, nagyonszép környezetben, erdős, ligetes helyen. Porec belvárosa 1,5-2 km re volt. gyalog 15 perc, de járt ilyen traktorszerű vonat is. igaz nem olcsó. Tengerpart 100 méterre lehetett. amikor fenthagytunk valamit, úgy éreztük lehetett volna közelebb is. Este gyönyörű naplemente van. Közértek, posta, boltok a városban, vagy a szomszéd kemping előtt (kb 1 km) voltak. az oriási park, ápolt gondozott volt. A tengerpart sziklás, és betonozott a kicsiknek, de a laguna jellegéből adódóan nem vad. könnyen lehetett ki-be járni. napágy fizetős.

Szoba: a szálloda kicsit szocialista időkből fennmaradtnak tűnik elsőre, de jobban megismerve elég jó. Egy felújítás sokat dobna rajta mondjuk. Amikor mi voltunk klíma csak az étteremben volt, a szobákban nem. A szoba nem túl nagy és valami érdekes lilára volt festve minden. volt TV (duna van) a plafonon. Hűtő nincs. Pici erkély is járt mindegyik szobához. Ez egy kilépő volt igazából, de törülközőt szárítani jó volt. Nem tengerre néző volt a szoba. A tenger felöli részen voltak a rendezvények, úgyhogy örültünk is neki, hogy nem kell hallgatni aricsajt. Takarítás rendben volt. Törülközőt cserélték ha ledobtad.

Kaja: az egyik legnagyobb meglepetésre isteni volt. oriási ebédlőben, svédasztalos. ami szem-szájnak ingere. A bor-pezsgő-sör-üdítők, saját csapolással ingyenes volt. Az ételek finomak, változatosak, frissek voltak. Nagyon sokféléből lehetett választani reggelire és vacsorára is. Félpanzión voltunk, de azt hiszem ide csak úgy lehetett jönni. kiváló

Sport: a tengeren minden volt, Jetski, banán, vizisí, para, vizibicikli, kenu. Volt minigolf, nekem tetszett nagyon. Tenisz. Mindenért fizetni kellett, kicsit sokat. A szállodának volt egy medencéje is. de mi nem is fürödtünk benne. gondolom sós vízű volt.

Szórakozás: Minden este volt valamilyen műsor. közepesnek mondanám. de sörözve jó.(drága volt). Játékterem, tartozott a szállodához, de nem próbáltam, porec meg este tele van szórakozóhellyel. lehet válogatni.

Tipp: jó közepes szálloda, jó kajával, jó helyen, a környéken van sok látnivaló. Érdemes kipróbálni. Sajnos a tenger ki van fosztva. még egy sűnt sem találtam. Köteleztő a búvárszemüveg, a szandál, a békatalp, a gumimatrac. (van külön helyiség a száloodában a tárolásra.)szúnyogra nem emlékszem, a hajóállomás a lagunában van.
lengyelbalazs - 2007.08.12. 11:03

dehogy, én észre sem vettem volna valószínűleg

ongo - 2007.08.11. 16:10

közben javítottuk.
Ongo

lengyelbalazs - 2007.08.11. 15:38

Nem én rontottam el. sajnos, másodszorra is a porecet választottam, és mégis ide rakja. próbálok írni a szerkesztőknek, hogy szedjék, le. és nézzék meg mi van. szerintem összeakadt a két hotel egyforma neve miatt