Ott fent a Szikláknál

Görögország Meteora

Ott-tartózkodás ideje: 1994. máj. 12.  - 1994. máj. 22. (10 nap)

0 hozzászólás I 2 388 látogató olvasta. Rögzítve: 2007. aug. 17. küldd el ismerősödnek
avatar elgreco Beszámolója
Csodás élmányem volt, igaz régen, de akkor is megtörtént, mostg meosztom Veletek.
Busszal mentünk oda, a nagy sziklák lábaihoz, felnéztem, és kissé megijedtem, hogy megyek fel, ha már ott vagyok, nekem fennt a helyem. Hozzá kell tennem, jobb lábamra paralizisben szenvedek, és ezzel együtt én azt mondtam, menj fel, ott vár Valami nagyon szép.
Neki indultam, útazótársammal, és feljutottam, sőt találtunk egy igazi görög papot, aki lefényképezett minket, és az egész hely milliője, atmoszférája, nekem az időtlenséget, tisztasságot árasztotta. Érdemes volt felmenni.

Ezt csak az élheti át, aki már volt hasonló szituációban.
Mikor lefelé akartunk készülődni, a pap, aki előzőleg adta a jegyeket , megszólított, és azt mondta, visszaadom a pénzed, mert Te megtiszteltél, hogy feljöttél ide Hozzánk. Itt pénznek helye most nincs.
Nagyon le voltam döbbenve, itt Mo.-on ilyet soha nem kaptam!!!! Bár a görögöket nagyon jól ismerem, azok, még nem vesztették el a lelküket, tudnak adni, és nem sumákok.
Melegszívüek, barátságosaK ÉS EMBEREK. Átélni, megélni dolgokat őszinte spontán meleg szívvel teszik.
Ezért mosolyognak olyan sokat.
Mikor fennt voltam, találkoztam az Égiekkel és csodás ajándékot kaptam. Az erőt, ami azóta is bennem dolgozik.
Egész más világ. Mindannyiuknak kellene egy csendes zug, ahol, az idő megáll, a szépség körbeölel.
Mivel minden sikerült, amit elterveztem, megköszöntem.
És Erősebben, Jobb szívvel jöttem le. ValaMIT KAPTAM, AMIT ÉREZNI LEHET, DE NEM KELL LÁTNI.

aNNYIT MÉG, ELŐSZÖR JÁRTAM OTT, és én is görög vagyok.

CSoda volt a maga nevében!

Köszönöm, annak aki elolvasta, ha elfárad a lelke, menjen fel egy helyre és másképp lát mindent.:)))