Vidéki 5*

Magyarország Bükfürdő

Ott-tartózkodás ideje: 2006. jan. 01.  - 2007. júl. 31. (576 nap)

4 hozzászólás I 2 956 látogató olvasta. Rögzítve: 2007. aug. 18. küldd el ismerősödnek
avatar Gaborr Beszámolója
értékelése
Gaborr még nem értékelte!
Még senki sem értékelte ezt a szálláshelyet.

Légy
te az első!

Egy jó ideje meglehetősen rendszeresen, havonta kb. egyszer járok azon a környéken, szállok meg ebben a szállodában avagy a "hozzá tartozó" Birdland Villapark-ban.
Tagadhatatlanul kellemes és (szinte) minden igényt kielégítő wellness komplexummal rendelkezik, tényleg akár több napot is el lehet tölteni benne, de a mellette lévő golfpálya nélkül szerintem közelt sem lenne ennyire felkapott és "elit(-nek látszó)" ez a szálloda.
Én magam a konyháját nem tartom túl jónak, sokkal finomabbakat lehet enni a környező - "kinti" éttermekben (pl.: Jaffa Pub). A szobák, lakosztályok és apartmanok tényleg nagyon szépek és igényesen berendezettek, a személyzet kedves és a kiszolgálás sem hagy kívánni valót általában maga után, de valahogy nekem akkor is az az érzésem, hogy ez a vidéki 5*, inkább erős négyes!!
ongo - 2007.08.19. 09:37

köszönet.

Ongo

Gaborr - 2007.08.18. 23:07

Kedves Ongo,Rendben - így lessz!!SzG

ongo - 2007.08.18. 19:29

Kedves Gaborr,

javaslom ilyenkor a legutóbbi látogatásod dátumát állítsd be, a beszámolódból a "rendszeresség" úgyis kiderül.

köszönöm
Ongo

Gaborr - 2007.08.18. 16:57

Még mielőtt nagyon "kikapnék", pontosítani szeretnék:Természetesen NEM 576 napot töltöttem it, de a rendszerességet sehogyan sem tudtam állítani a rendszerben! :-))

Szent_Márton Szent Márton-napi Országos Nagyvásár
2016. november 5-6-án rendezik meg a Szent Márton napi Országos Nagyvásárt Szombathelyen, a Vasi...
Harrer Érmes csokicsodák Sopronból
Négy arany- és két ezüstérmet nyert az International Chocolate Awards kelet-európai regionális...