Kastélyszálló

Magyarország Röjtökmuzsaj Romantik Hotel Szidónia Kastély ****

Ott-tartózkodás ideje: 2007. jan. 30.  - 2007. feb. 02. (3 nap)

0 hozzászólás I 1 908 látogató olvasta. Rögzítve: 2007. aug. 21. küldd el ismerősödnek
avatar Julianna8 Beszámolója
Julianna8 még nem értékelte!

4.5

Ez a szálloda is hihetetlenül agyon van reklámozva.Pedig annyira nem jó mint amennyi. Amikor megérkeztünk attól hököltünk hátra, hogy a recepción mindenki pofákat vág senkisem mosolyog leereszkedő stílusban szólogattak kifele az ablak mögül. Mintha ők tennének szivességet azzal, hogy szóba álnak velünk.
Aztán a három napért egyből levettek bennünket 340 ezer ft-al. Majd kitettek bennünket egy olyan szobába ahová szabadban kell átmenni -10 fokban. Itt mindenért elképesztóen magas összegeket kérnek ami még nem tetszett az a nagyon drága és ehhez képest borzasztóan kis adagot adó és borzasztóan rosz étel. Ez persze nem a büfé reggelire vonatkozik hanem az éttermi részre.
A környéken semmi program semm i látnivaló nincsen.
Mi télen voltunk és az uszoda vizébe majd belefagytunk olyan hideg volt, azonkivül a reggelinél is nagyon fáztunk az étteremben.
Mindent összevetve ezért a pénzért sokkal többet vártam volna.Szidónia a neve.

Szent_Márton Szent Márton-napi Országos Nagyvásár
2016. november 5-6-án rendezik meg a Szent Márton napi Országos Nagyvásárt Szombathelyen, a Vasi...
Harrer Érmes csokicsodák Sopronból
Négy arany- és két ezüstérmet nyert az International Chocolate Awards kelet-európai regionális...