Easy Life Club - Krisztinamajor

Magyarország Mosonmagyaróvár Easy Life Club Hotel - Krisztinamajor

Ott-tartózkodás ideje: 2006. aug. 01.  - 2006. aug. 02. (1 nap)

5 hozzászólás I 6 855 látogató olvasta. Rögzítve: 2007. aug. 23. küldd el ismerősödnek
avatar zuzma Beszámolója

Cimkék: Mosonmagyaróvár

zuzma értékelése:

Azért veszem fel ezt a szállást a listámba, hogy mindenki okuljon belőle.

Egy megvásárolható hét keretében vette a kiscsalád, még évekkel ezelőtt, akkor még RCI tagsággal együtt.

Az út túloldalán lévő sertéstelep nem volt még akkor gond, hiszen az uralkodó szélirány miatt nem lehetett érezni semmit belőle. Ez mondjuk nem az ő hibájuk, de közben megváltozott a szélirány, és minden reggel kellemes sz*rszagra ébredhet az ember...

De az már az ő hibájuk, hogy a recepció inkább hasonlít egy helyi restihez, ahol a recepciós történetét még meg kell hallgatnod, mielőtt rád figyelne, vagy hogy a szemetet nem viszik el csak a hét végén,és addig ott bűzölög a konyhádban, vagy hogy az 1,2 m mély medencében nem látsz le a zöldalgától, vagy hogy a honlap és a kiragasztott matrica is azt mondja, elfogadnak üdülési csekket, közben pedig nem.

Továbbá, négy személyes apartmanra az étkészlet igencsak hiányos (1 mélytányér, 2 lapos, 0 kistányér, 3 pohár...) a zuhanyfüggöny masszívan penészes, a wc pisiszagú, a padlóról pedig söpörve lehet eltakarítani a pincebogarakat, annyi van... ja és a legjobb a kanálra száradt légy...

Szóval nem ajánlom senkinek, bizonyíték erre, hogy időközben az RCI is levette a listájáról.
matyi - 2010.05.25. 22:05

Az üdülő pocsék, nem tudom a három csillagot ki adta nekik, de úgy tudjuk, hogy annak feltételei vannak és folyamatosan ellenőrzik. A helyzet az, hogy aki befizetett rá már nem veheti igénybe, mert felszámolták. Viszont azóta is minden utazási oldalon hírdetik.A pórul járt családoknak persze semmi válasz azóta se a felszámolótól.Többen reklámozzák, hogy eladják, de előre kell befizetni, nagy átvágás. Ezt is megéltük már, a IX.ker. rendőrség nyomozott is utánuk, de nem találták meg a tetteseket, eltüntek külföldre. Azt mondták,hogy a mobil szolgáltatók nem adhatják ki az adatokat. Érdekes!A gazembereket minden védi, minket meg mindenki csak elutasít, vagy legfeljebb még több pénzt szeretne kicsikarni.A fogyasztóvédelemhez is fordultunk, szerveztek egy békéltető tárgyalást, persze a másik fél nem jött el. A békéltetőn a jogászok is csak annyit tudtak javasolni, hogy próbáljunk meg egyezkedni az új tulajdonossal. Ha valaki tudja, hogy ki az, megírhatná.Egyébként még több cég hírdeti az apartmanokat cserére és megvételre, szerepel a katalógusaikban. matyí

zotya65 - 2009.08.23. 18:27

Kedves Érdeklődők.vargi13 először neked írok,a felszámoló nem a CERES. 2009.01.04-ei információd rosszak.Én tudtam volna segíteni minden üdülési tulajdonosnak,csak nem működtek együtt velem a tulajdonosok.Nos így lehet elbukni sok száz milliót,közösen.2006-ban kiküldtem minden tulajdonosnak egy körlevelet a jelenlegi felszámolóval közösen.A 2500 családból kb:600 család vette komolyan a levelem,és szerette volna megmenteni ami még megmaradt a szállodából.Én is tönkrementem több finanszírozó társammal együtt.Családok és barátok mentek tönkre ez idő alatt.Én még mindig iszom a levét ugyanis a cégemet is felszámolták emiatt.Segítséget máig nem kapok senkitől,pedig még mindig szeretném lábra állítani a projektet.Sajnálatosan senki nemkezdeményezett egy összejövetelt a tulajdonosok részéről amikor megjelentem.Senkinek nemvolt fontos hogy annak idején összekuporgatott kis pénzeiken megvásárolt üdülési jogukkal mi lesz,vagy mi van vele jelenleg?Érdektelenül vártak és nemtettek semmit ez érdekében.Ezért tart itt 2500 család helyzete.Sok kérdés megválaszolatlan marad számomra hogy nem akadt 1 ember aki az érdekképviseletet ellátta volna?????Igen ez drága TANULÓPÉNZ volt mindannyiunk számára.Kedves Nusi kérded mit tegyünk?Volt ötletem csak nemvolt partner,pénzünk is volt de az üzemeltetés felőrölte.600 család hitt benne,1900 család várt a csodára miközben mi lassan lecsövesedtünk.Jól éltem feleségemmel és 3 kiskorú gyermekemmel míg nem ismerkedtem meg ezzel a projekttel.Most hol tartok arról inkább nem beszélnék,ha ismered a bányászbéka esetét!!!!Szívvel lélekkel dolgoztunk hogy 2500 család igényét kielégítsük.HIBÁZTAM hittem azokban az emberekben akik állítólag tulajdonosok.Most ezeknek az embereknek mijük van,senki sem tudja?Kérdésed van ????Hívj bátran.06/70-549-3122.

vargi13 - 2009.01.04. 22:28

Szia Nusi!Hasonló cipőben vagyok!Az üzemeltető CROBAU Kft felszámolás alatt van!A végelszámoló.[14 09 306648] CERES Gazdasági Tanácsadó és FelszámolóKorlátolt Felelősségű Társaság HU 7400 Kaposvár,Arany J. tér 5.Most nem üzemelteti a Hotelt senki???Biztos sokan vagyunk,de nem tudom én se mit lehet tenni! Vargi

zuzma - 2008.03.19. 13:26

Nem is tudtam, hogy bezárt. Sajnos sztem semmit sem lehet tenni. Még ha neki is kezdenénk pereskedni, ha csődöt jelentenek, onnantól egy fillért se fogunk viszont látni. Múltkor láttam valahol, hogy még Széchenyi-terves pénzt is lenyúltak. Szóval innetől sztem egy magánember maximum hőböröghet. Sajnos ez tanulópénzvolt mindenkinek.

Nusi - 2008.03.19. 11:52

Azóta bezárt a major.Mit tegyünk? Van valakinek ötlete?Most úgy tűnik, hogy elveszett a pénzünk, amit évek alatt befizettünk.Nusi

Szent_Márton Szent Márton-napi Országos Nagyvásár
2016. november 5-6-án rendezik meg a Szent Márton napi Országos Nagyvásárt Szombathelyen, a Vasi...
Harrer Érmes csokicsodák Sopronból
Négy arany- és két ezüstérmet nyert az International Chocolate Awards kelet-európai regionális...