Egyéni és családos borbarátok menhelye

Magyarország Kerecsend Egri Korona Borház és Borfalu ****

Ott-tartózkodás ideje: 2007. aug. 17.  - 2007. aug. 20. (3 nap)

4 hozzászólás I 2 053 látogató olvasta. Rögzítve: 2007. aug. 24. küldd el ismerősödnek
avatar Utazo Beszámolója

Cimkék: bor  Borfalu  Borház  csend  Korona  nyugalom

Utazo értékelése:

4.9

A fenti időben töltöttünk barátainkkal négyesben egy hosszú hétvégét itt.
Mi a feleségemmel már másodszor voltunk.
A szállás rendkívül kulturált, légkondis, fenyőbútoros,
fürdőkádas fürdőszobával, tv -vel, hütöszekrénnyel van
felszerelve.
Fürdési lehetőség korlátlan.

Éttermük is a színvonalnak megfelelő, bőséges svédasztalos reggelivel, valamint nagyon finom ebéddel,vagy vacsorával.

Csönd, béke, nyugalom jellemzi a helyet.

Gyerekeknek nagy játszóhely.
Lovaskocsikázás, és sok egyéb program.

Eger hét kilométer, de nem vágytunk el.

Egerszalók fürdője három kilométer(még építkeznek).

Pincelátogatás hatféle bor kostolójával.
Saját borszakboltjuk, ahol igen finom vörös, és fehérborokat lehet vásárolni.

Aki részletes ismertetőre vágyik nézze meg a honlapjukat is. www.koronaborhaz.hu

Aki szereti a jó bort, csendre, nyugalomra vágyik, annak tiszta szívemből ajánlom.
Kakec - 2009.09.17. 09:12

Többször voltunk (2009-ben még nem). Igazi pihenőhely felnőttnek, gyereknek. Akár családi, vagy baráti csoporos bulizásra is alkalmas. A boraik szépek.Az egyik pincér "érdekes jelenség", de jópofa.Fogaláskor mindig elég volt telefon, vagy e-mail.A medencék tisztasága néha hagy maga után kívánnivalót, de majd kinövik.

csergezerge2 - 2009.04.19. 17:25

Időközben átadták és folyamatosan fejlesztik a Borház saját Villa-völgy fürdőjét. Szolíd árakkal ugyanazt a gyógyvizet adja, mint a Szalóki.

csergezerge2 - 2008.08.06. 12:54

Még annyit, hogy a **** csillag itt nagyon a helyén van! Kényelmes ágy, patyolattiszta ágynemű. A svédasztalos reggeli terülj-terülj asztalkám .... fennséges. Étlapjuk párját ritkítja, első osztályú a konyhájuk!

csergezerge2 - 2008.08.06. 12:48

Évente 2x mi is itt szállunk meg rövidebb időre -sajnos- Pazar szállás, kifigástalan kiszolgálás csodás környezetben. Amit a weblapjukon látni lehet olyan a valóság is, sőt, még jobb!!! Megéri itt megállni pihenni, amióta a Borfaluban a medencéket átadták nem is nagyon érdemes tovább menni :)

tokaj Bor-kő túrák Észak-Magyarországon
A hűvösebb idővel se maradjatok otthon, ilyenkor is sok lehetőség vár benneteket a szabadban....
hotel Új hotel nyílt Hollókőn
A régió turizmusa szempontjából mindig jó hír, ha minőségi hotel nyitja meg kapuit. Külön öröm,...