Orchidea és bromélia kiállitás

Magyarország Budapest

Ott-tartózkodás ideje: 2007. okt. 20.  - 2007. okt. 20. (1 nap)

0 hozzászólás I 6 194 látogató olvasta. Rögzítve: 2007. okt. 21. küldd el ismerősödnek
avatar Guma Beszámolója

Cimkék: broméliák  diszletek  orchideák  őszi

Ma Budapesten jártam az Orchidea és Bromélia kiállitáson. Tavaly tavasszal voltam itt, most ismét ismét megcsodálhattam ezeket a gyönyörű virágcsodákat.
Szerintem az orhidea a virágok királynője. Csodálatos szinekben és formákban pompáznak.
Általában évente kétszer, áprilisban és októberben van itt kiállitás a Vajdahunyadvárában.

Tavasszal és ősszel más és más fajokat láthatunk szépségük teljében, virágba borulva.

A diszletek mindig az évszakhoz igazodnak, tavasszal húsvéti hangulat, most az őszi termésekkel, falevelekkel, disztökökkel kellemes őszi hangulatot igéznek.
Az alagsorban üzletekben árulják a szebbnélnél szebb orchideákat, broméleákat és egyéb disztárgyakat.
Örülök, hogy az idén újra láthattam ezt szép kiállitást, mindenkinek ajánlom, aki teheti nézze meg.

étterem Vegetáriánus ebéd egy steakhouse-ban
A KNRDY az Október 6. utcában az óriás steakek hazája ? most azonban a húsmentes vagy kímélő...
gasztronómia HelloHal - tiszai halbisztró Budapesten
 Amit a magyar konyha képes előállítani csirkéből vagy sertésből, az halból is elkészíthető.  ...