Carinthia

Ausztria Klagenfurt Carinthia Stadthotel

Ott-tartózkodás ideje: 2007. szept. 29.  - 2007. szept. 30. (1 nap)

0 hozzászólás I 2 632 látogató olvasta. Rögzítve: 2007. nov. 08. küldd el ismerősödnek
avatar erelke Beszámolója

Cimkék: alpok  carinthia  hotel  klagenfurt

Carinthia Stadthotel értékelése
erelke értékelése:

Egy hosszú utazásból tartottam hazafelé, amiko r Klegenfurtban szerettemvolna aludni. Bementem a városba és egy elfogadható árú, de jó szállodát kerestem. Azt hiszem megtaláltam. Kivülről semmi különösebb nagy cécó.
Recepción barátságos emberke, kissé fura angol tudással, de meg tudtunk egyezni. Igaz a bankártyámat nem fogadta el az kártyaolvasójuk, de végül egy részét euróban egy részét forintban fizethettem ki a szobának (nem volt nálam több euró kp-ban).

A szoba, és az egész hotel belülről nagyon szép, tiszta és igényes. A szoba nem túl nagy, de egy főre bőven elég. Nagy tévé, szekrény, íróasztal, minibár, nagyon kényelmes ágy van hozzá. a fürdőszoba minta szinten tiszta és szép.
Igen jó volt egy forró fürdő után nagyot aludni.
Reggel svédasztalos reggeli vár, megannyi finomsággal. Kedves hölygek hoznak teát és/vagy kávét.
A kiadós reggeli benne olt az árban, ami mindössze csak 66€ volt egy főre.

Sajnos nem fényképeztem :(

-- -- -- -- -- -- -- --
Bővebben a http://nonprofit.info.hu/blog oldalamon olvashatsz, és még több képet is nézhetsz.