Zseniális étterem

Magyarország Veszprém Villa Medici Hotel és Étterem ****

Ott-tartózkodás ideje: 2007. nov. 10.  - 2007. nov. 10. (1 nap)

2 hozzászólás I 2 293 látogató olvasta. Rögzítve: 2007. nov. 11. küldd el ismerősödnek
avatar Raha Beszámolója

Cimkék: medici  medici  veszprém  viadukt  villa

Raha még nem értékelte!

4.7

Tegnap este ott vacsoráztunk, ez előtt talán 10 évvel jártam itt utoljára.
A hangulat kiváló, a személyzet minden igénynek megfelelő. Pontosan úgy viselkedtek ahogyan kell. Háttérben maradtak, de soha nem éreztül hogy nem vesznek észre.
A főétel előtt felszolgáltak pirított kenyérdarabkákat, vajat és egy friss zsömlét, plusz jégben hűtött répacsíkokat. Már ez maga nagyon finom volt. Utána egy kis ízelítő (ház ajándéka), egy szelet libamáj ízesítve (fenséges volt).
A főétel maga volt a megtestesült költemény, a desszert pedig (nem is tudom hogyan nevezzem) mondjuk egy rapszódia. Ráadásul az ízek kifogástalanok.
A hely nem olcsó, arra is kell számítani, hogy a meki árának ötszörse is lesz a végén a fizetnivaló. De ugye az élmény....
Az ásványvíz a hátunk mögött egy külön asztalon jégben, minden kitöltésnél ismét friss és jeges, a zene és a hely hangulata olyan amit egy kellemes estéhez kívánhat az ember. Azt hiszen nem az utolsó látogatásunk volt ide a tegnapi.
Menta - 2009.07.22. 13:35

Én is csak csatlakozni tudok az előttem szólóhoz. Én egy borvacsorán vettem részt, fantasztikus volt... Biztos, hogy a következőre is elmegyek.

Guma - 2007.11.12. 00:55

Villa Medici Hotel és Étteremmel kapcsolatban teljesen egyetértek veled. Évekkel ezelőtt fedeztük fel és az idén nyáron örömmel tapasztaltuk, hogy ugyanolyan szinvonalas a kiszolgálás, az ételek, az izek varázslatosak.Teszek fel képeket, a hangulatot hátha viszaadják egy kicsit.

somló Somlói borvarázs
 ?A bor férfidolog, csendesen kell beszélni róla. Leghelyesebb egy pohár bor mellett.? ?...
mór Borozzunk Móron!
Ha MÓR, akkor BOR! Ha október, akkor Móri Bornapok! Nem is lehet ez másképp, mint sok éve már. Az...