Visegrádi Thermál Hotelban

Magyarország Visegrád Thermal Hotel Visegrád Superior ****

Ott-tartózkodás ideje: 2004. ápr. 24.  - 2004. ápr. 28. (4 nap)

0 hozzászólás I 6 040 látogató olvasta. Rögzítve: 2007. nov. 14. küldd el ismerősödnek
avatar Guma Beszámolója

Cimkék: kirándulás  Thermál_fürdő  vár

Guma értékelése:

4.2

Visegrádi Thermál Hotelban 2004-ben nyitási akcióban töltöttünk egy nagyon kellemes hetet.
A hely valami fantasztikusan gyönyörű, a medencék csodásszépek, és nagyon jók az élményfürdők. Több külső és belső medence is van, szauna, sóbarlang, gőzkabin.
A szobák szépek, tiszták (bár mi közvetlenül az átadás után voltunk, azóta nem tudom milyen)
Az ott dolgozók mind segítőkészek és udvariasak voltak.
A reggeli és a vacsora bőséges volt és nagyon finom.
A szobánk ablakából gyönyörû kilátás nyílott a Dunakanyarra, a Pilisi- és a Visegrádi–hegységre.
Thermal Hotel Visegrád szállodája a Dunakanyar legszebb helyén, a Lepencei termálfürdő közvetlen szomszédságában, Visegrádon található. A város Budapest vonzáskörzetében, a fővárostól 40 kilométerre, a festői szépségű Börzsöny és a Visegrádi-hegység lábánál helyezkedik el. Több jelentős, a középkorból fennmaradt turisztikailag értékes műemlékekkel rendelkezik, melyek közül legjelentősebb a Fellegvár, az újjáépített Királyi palota, és a Salamon torony.
Visegrád hegyvidéke, az egykori királyi vadászerdő, valamint a piknikezésre alkalmas gyönyörű tisztások ideális helyszínül szolgálnak a természetjárás kedvelőinek.
Mi is kellemes kirándulásokat tettünk a környéken, Visegrádon, Szentendrén, Esztergomban.
A közeli Füvészkertbe többször is ellátogattunk, kellemes sétákat tettünk a környék szép kirándulóhelyein.
Nekünk eddig ez a szálloda tetszett a legjobban, ahol eddig nyaraltunk.

étterem Vegetáriánus ebéd egy steakhouse-ban
A KNRDY az Október 6. utcában az óriás steakek hazája ? most azonban a húsmentes vagy kímélő...
gasztronómia HelloHal - tiszai halbisztró Budapesten
 Amit a magyar konyha képes előállítani csirkéből vagy sertésből, az halból is elkészíthető.  ...