Sunny Beach 2006 VIDEÓ

Bulgária Napospart (Sunny Beach)

Ott-tartózkodás ideje: 2006. júl. 28.  - 2006. aug. 08. (11 nap)

0 hozzászólás I 8 278 látogató olvasta. Rögzítve: 2008. máj. 19. küldd el ismerősödnek
avatar tantras Beszámolója

Cimkék: Nessebar  Sunny-Beach

Gyerekek! Ez szenzációs volt. Gondoltam, hogy jó lesz, de hogy ennyire...? Tiszta Hawaii. Olcsó, gyönyörű, nívós! 4*-os szálloda, svédasztalos eszem-iszom, saját medanszié, bárcucc, pókerasztal, biliárd, kóla, kávé, Tibicsoki, rizseshús. (Még reggel is palacsintát ettem. Vagyis azt is...)(Szerintem az egy hét alatt csődbe vittem a szállodát az evésemmel. Szinte minden fogást kipróbáltam!!!) Na, és az esti élet leírhatatlan. Azért én se ma jöttem le a falvédőről, sok mindenen átestem már, de ilyen forgatagot még nem pipáltam. Tiszta nyugati parádé a Balkán kellős közepén...

Csak a buszocskázás ne lett volna...Valahogy nem bírom, már a szagától is rosszul vagyok. (Körhintába is csak egyszer ültetett az anyám!) Persze most muszáj volt kibírni. A bolgár határig nem is volt semmi gond, de ott nehezen tolerálta szendvicsekkel megkínzott gyomrom - egy sávra szűkült úton – a csutka gáz, csutka fék effektust. Még majdnem karamboloztunk is. Aztán hipp-hopp 26 óra zötykölődés után végre feltűnt a Sunny Beach. Mintha Las Vegasba csöppentünk volna. A 4*-os Diamant szálloda szuper volt. Most először adtam a hordár fiúnak borravalót. (Nem mintha ez olyan nagy jelentőségű esemény lenne.)Tiszta Hollywood…Aztán irány a Móre!!!Persze hogy nem vágytam 3 napig semmilyen közlekedési eszközre. Csak feküdtünk a napon, lovagoltuk a méteres hullámokat, röplabda, homokvár építés. Később Nessebárt sem hagyhattuk ki! Ide mindenképpen érdemes besétálni. Egyébként a Napospart este igazi hangyaboly. Egy hét alatt sem lehet bejárni a sok szórakozóhelyet, pubokat. Úgy általánosságban elmondható, hogy Bulgáriában az árak a mieink alatt vannak, itt azonban közel azonosak! Az időjárás kitűnő volt, végig 32 Celsius. Aki teheti ezt a részt mindenképpen próbálja ki!!! De nehogy busszal!!!
Feltöltve: 2008. feb. 01.