Király... - Hotel Alhambra***, Costa Brava

Spanyolország Santa Susanna Hotel Alhambra

Ott-tartózkodás ideje: 2004. júl. 16.  - 2004. júl. 23. (7 nap)

2 hozzászólás I 4 101 látogató olvasta. Rögzítve: 2008. jún. 14. küldd el ismerősödnek
avatar Tolvaj Beszámolója
Hotel Alhambra értékelése
Tolvaj értékelése:

4.8

4.8

Szépen felújított hotel a parttól kb. 70 méterre - egy aluljárón át lehet megközelíteni. Két része van a hotelnek, a főépületben voltam, az tiszta, szépen berendezett. A szoba nem túl nagy, de hol az, asszem légkondícionált. A kaja a szokásos spanyolsvédasztal, fogyókúrásoknak nem ajánlott. A személyzet kedves, tudnak emberi nyelveken, a legnagyobb problémánk az volt, hogy a vacsorához mindig jó hosszú volt a sor - nem érdemes mindejárt a vacsoraidő kezdetén lemenni.
Maximálisan ajánlom...
Tolvaj - 2008.06.14. 20:53

Összeszurkálta a gyereket? Ezt nem igazán értem.A mi szobánk az utcára nézett, esténként bizony zaj van. Mint mindenhol ilyenkor. Az ablakunkkal nem volt baj azt hiszem.A medence valóban elég sokat van árnyékban, mi nem is sokat voltunk ott. Bár asszem valamiféle tenger vagy ilyen van a közelben... :)

Mati - 2007.11.07. 15:59

2003-ban voltunk ebben a szállodában. Már akkor is "fel volt újítva". A fal olyan rücskös volt, hogy összeszurkálta a gyereket. Az ablakban úgy rezgett az üveg a motorosoktól, hogy esténként pokróccal tömtük be.A szálloda medencéje többnyire árnyékban van, ezért jéghideg.