Wellness hétvége

Magyarország Eger Hotel Eger Park ***

Ott-tartózkodás ideje: 2006. júl. 19.  - 2006. júl. 21. (2 nap)

0 hozzászólás I 3 629 látogató olvasta. Rögzítve: 2007. jún. 14. küldd el ismerősödnek
avatar Watt Beszámolója

Cimkék: Eger  légkondi  strand  uszoda  wellness

Hotel Eger Park *** értékelése
Watt értékelése:

4.4

Barátnőmmel töltöttünk itt 3 kellemes napot.
Az épület szép, jó állapotú, a személyzettel sem volt semmi gond, kedvesek és segítőkészek voltak. A szobában sem találtunk semmi problémát, a törölközőket akkor is kicserélték, ha nem jeleztük. :) Volt szabályozható légkondi is a szobában, ami akkor is működött csökkentett fokozaton, ha elhagytuk a szobát. (Ilyenkor ugyanis teljesen áramtalanítodott egyébként a szoba. Meg persze még a hűtő volt kivétel, az is működött ilyenkor természetesen.)
Nekünk az árban benne volt a reggeli és a vacsora is, ami mindkét esetben svédasztal volt. Ehhez át kellett menni egy másik épületrészbe, de az utcára ekkor sem kellett kimenni, össze van építve a szálloda egy étteremmel. Az asztalokon volt minden, hideg és meleg kaja is, amik nagyon finomak voltak! Nekem csak az volt a bajom, hogy nem tudtam eldönteni, hogy melyikből ne egyek, mert inkább mindenből ettem volna. :) Persze ennyi kaja után nem szabad csak úgy lefeküdni, ezért nem volt azzal sem gond, hogy még vacsora után jó egy órát az szálloda medencéjében töltöttünk.
Megkaptuk a csomaghoz tartozó fél órás masszázst is, az is kellemes volt.
A szobát délig el kellett hagynunk, de a medencéket akár használhattuk volna tovább is, de mi inkább elmentünk a városi strandra, ami ugyan valami gyógyfürdőszerűségként van hirdetve, de szerencsére vannak rendes medencék is, ott is nagyon jól éreztük magunkat.
Gondolom ezekből egyértelmű, hogy nagyon kellemes volt minden, nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek a szállodát! Sőt, inkább ajánlom mindenkinek, hogy legalább 4 napot töltsön ott, mert a 3 nap nagyon gyorsan elment. Úgy éreztük, hogy éppen csak beleéltük magunkat a jóba és már indulhattunk is haza...