Hotel Gondola: nem szabad!

Görögország Faliraki Hotel Gondola

Ott-tartózkodás ideje: 2007. aug. 01.  (1 nap)

0 hozzászólás I 7 709 látogató olvasta. Rögzítve: 2008. feb. 28. küldd el ismerősödnek
avatar csabah Beszámolója

Cimkék: Faliraki  Gondola  Hotel  Rodosz

Hotel Gondola értékelése
csabah értékelése:

1.4

1.4

2007 nyarán töltöttem itt egy hetet barátnőmmel. A szálloda kiérdemelte nálam a "valaha tapasztalt legrosszabb" kategóriát. Reklámanyagokon, képeken jó helyekről fényképezve nem tűnik annyira rossznak, de az. A szálloda környezete lehangoló, a tengerpartra egy gazos, szemetes, elhanyagolt területen keresztül lehet eljutni, a városközpont kb 15 perc. Ami minket (szervezett út volt, többek botránkoztak meg, ezért írom többesszámban) különösen megrázott, az a félpanziónak eladott "valami", ilyet még sehol nem tapasztaltam, pedig sok K-európai szállodában is megfordultam már. Reggeli: a legszarabb löncshús és kenyér!!! Ennyi. Nagyon kemény. Úgy nézhettünk kb mikor először lementünk, mint Tarantino a Desperadoban, mikor megkapja a finom meleg sört az elején. Izzadt mogorva kövér görög felügyel, a turnus alatt egy alkalommal főtt tojás is volt -ez extra. Vacsora picivel jobb, alulról közelíti az átlag magyar általános iskolai menza színvonalát. Igaz, nem túl drága, de ennyi pénzért azért már jót lehet nyaralni (kb 1000€/2 fő). Jellemző, hogy aki ide megy, diákcsoportokba futhat bele a kategória/színvonal/ár miatt ami persze a pihenést/alvást kizárja. A baj az, hogy egyszer ott kellett lenni, hogy ez kiderüljön. Szeretném a T. olvasókat óva inteni ettől a helytől, nagyon nem az, mint aminek el van (egyébként profin) adva. Egyébként Faliraki nagyon fasza, pörgős hely, fiataloknak, bulizni indulóknak a legjobb + a tengerpartot sem érheti vád itt.