Hotel du Commerce

Franciaország Párizs Hotel du Commece

Ott-tartózkodás ideje: 2008. feb. 21.  - 2008. feb. 25. (4 nap)

0 hozzászólás I 2 603 látogató olvasta. Rögzítve: 2008. feb. 28. küldd el ismerősödnek
avatar Szisznyoka Beszámolója

Cimkék: párizsi  szállás

Hotel du Commece értékelése
Szisznyoka értékelése:

4.7

4.7

Mi 3 db 2 ágyas zuhanyzós-wc-s szobát foglaltunk és 1 db zuhanyzósat. Az előbbi 69 euró, az utóbbi 59 euró volt 2 főnek 1 éjszakára. Az árak reggeli nélkül értendők. Vannak olyan szobák is, ahol sem wc, sem zuhanyzó nincs. Az itt lakók a folyosón lévő wc-t és a földszinten lévő 2 zuhanyzót használhatják. Az utóbbit 2 euróért alkalmanként. A szobák berendezése egyszerű, az ágy kényelmes. A szoba, fürdőszoba, wc maximálisan tiszta volt. A lépcső fából készült, így igencsak recsegett ha jártak rajta és a lépcsőfordulók ( különösen az első és a második között) nem túl tágasak. A zárak kicsit hangosak. :-) De a fáradt ember úgy is alszik, így nem nagyon zavartak minket a zajok. A szobák egyébként a belső udvarra néztek, így igencsak csend volt. A környék biztonságosnak mondható, mivel a rendőrség épülete pont mellette van. Tulajdonképpen nagyon jó helyen van, mert semmi nincs messze gyalog sem. A Notre-Dame kényelmes sétával is 10 perc. Minden második napon piac van az utcasarkon. De a pék és a sajtbolt minden nap nyitva van. Egy bagette 1,10 és nagyon finom.
Egyszóval elégedettek voltunk a szállodával.