Az ismeretlen bolgár tengerpart

Bulgária Szozopol

Ott-tartózkodás ideje: 2007. szept. 04.  - 2007. szept. 11. (7 nap)

0 hozzászólás I 9 693 látogató olvasta. Rögzítve: 2008. márc. 24. küldd el ismerősödnek
avatar fulopa Beszámolója

Cimkék: Burgária  Hera  Szozopol

2007 szept. 4-én indultunk Ferihegyről Burgaszba.
A szállást irodán keresztül foglaltuk (Campus travel), repülőjegyet saját szervezésben vásároltuk meg (Wizzair). Így sokkal kedvezőbb volt.
Késő este érkeztünk Burgaszba, onnan a transzfert az utazási irodán keresztül bonyolítottuk, s kb. 30 perc múlva már Szozopolban voltunk a szállásunkon.
A hotel meglepően szép és tiszta volt. Sajna angolul vagy esetleg németül a személyzet nem igazán tudott.
Csak reggelit kértünk a szálláshoz, s szerintem ez bőven elegendő volt. Minden este más kis étteremben ettünk, elérhető áron, s meglepően finomat. Persze azért volt olyan étel amibe jól "belenyúltunk" ,s annyira nem jött be, de azért ehető minden.
Sajna mivel mi igencsak a szezon végén voltunk, így a fakultatív programok közül sok elmaradt. Tehát maradt a saját "ismerd meg magad Szozopol" c. túra.
De azért meg tudtuk nézni Nessebar-t, s a Napos-parton is tettünk egy sétát.
Sajna az idő nem volt épp kedvező, de azért tudtunk napozni, fürödni és kirándulások is belefértek a nyaralásba.
A Hotel Hera-t mindenkinek tudjuk ajánlani aki kevés pénzből szeretne tengerparton eltölteni egy hetet.
A hotelról feltett képeknek lehet hinni! :-) Tényleg olyan amilyen!:-)
Igaz kicsit kintebb van a belvárosi résztől, de kb. 15 perces sétával, hangsúlyozom sétával, elérhető az óvárosi rész, s lényegében minden.
A környék jelenleg fejlesztés alatt áll, sok az építkezés, emiatt persze változik minden, de szerintem érdemes kipróbálni. Szóval ajánljuk!