Hány csillag a négy csillag???

Magyarország Zalakaros Hotel Karos Spa Superior ****

Ott-tartózkodás ideje: 2008. márc. 21.  - 2008. márc. 24. (3 nap)

2 hozzászólás I 4 955 látogató olvasta. Rögzítve: 2008. márc. 25. küldd el ismerősödnek
avatar wsnake Beszámolója

Cimkék: Hotel  Spa  ZalakarosKaros

wsnake értékelése:

3.9

Sajnos ezért a pénzért félsiker!A "nagynevű" Karos hotel egy tévedés!!Hol van itt az ÉDENKERT??Semmi látnivaló,a hotel egy átlagos domboldali falura néz,meg egy lepusztúlt halott mezőre,egy isten hátamögötti eldugott helyen.Én nem tudom hogy ez kinek édenkert,talán aki idáig nem tette még ki a lábát a panelből.A termálfűrdő :6 medencéből 4 hideg 25-29 fok körűl van TÉLEN!!!,Hogy tuti tüdőgyuszit kapjon az ,aki belemegy!!Van még egy Néplavor a herringek számára,de ebben is fázól 10 perc után,ennél 1-2fokkal melegebb egy 8 személyes Jakuzzinak nevezett valami,amiből a sok fagyos szent 5 perc után kitúr.NA mindezek után ha egy kis felmelegedésre vágysz,van egy 37 fokos kb20 személyes medence,amibe 60-an dagonyáznak,persze hogy nem, férsz be ,csak majd úgy fél 6 felé.Ez aztán a Hally-Gally!!! A vacsora ami mások szerint " Világhírű",egy ehetetlen moslék,íztelen,ránézésre gusztustalan valamik,de minden este ám!Jobban jársz ha jól bereggelizel valamiből,vagy a Hajó bárban megpróbálsz délután találni magadnak valami harapni valót,mert este a tegnapi megmaradt kulimájszból kreálnak valami újabb moslékot.Tuti hogy a Főgóré járt már tunéziában ,onnan leste el ezt a kítűnő taktikát.Emberek,magyarországon ezen az isteni helyen nem ismerik a mezei rántotthúst!!!,de még rendelni sem lehet!!!És ez nem csak az én véleményem,de legalább nekem van bátorságom mindezt leírni.Még egy momentum .A presszó csak reggel 10 órakor nyit ki,nehogy a korán kelők tudjanak egy kávét inni!A többivel nem foglalkozom,mert amit dicsérnék,az a minimum a négy csillagos kategóriáért,Szóval álmodozók ez nállam csak négy napocska,nincs csillagocska!!!A soha viszont nem látásra!!!
noncsi75 - 2008.05.07. 15:21

Megerősítem az előttem szólót, hiszen már kétszer voltunk a Karos Spában és nagyon klassz volt. A személyzet kedves, a gyerekeink nagyon szerették a bábszínházat.Igaz, hogy sokan voltunk, de mindenkinek jutott hely a medencékben. Jókat ettünk és ha tudunk nyáron is visszamegyünk.

FLali - 2008.03.25. 18:14

kicsit szigorú vagy szegény szállodával, azért ennyire nem rossz a helyzet. én is írtam élménybeszámolót a helyről. de nem gondolom, hogy ennyire negatív lenne a hely.

könyv A medál titka - könyvajánló
Korábban már találkozhattatok az blog hasábjain könyvajánlókkal, most ezt a listát szeretném...
látnivaló A Balaton északi kapuja
Felsőörs, Veszprém felől érkezve a Balaton északi partjának egyik kapuja. A völgyekkel szabdalt...