Tunézia

Tunézia Sousse

Ott-tartózkodás ideje: 2007. júl. 04.  - 2007. júl. 11. (7 nap)

0 hozzászólás I 2 973 látogató olvasta. Rögzítve: 2008. máj. 05. küldd el ismerősödnek
avatar Stellagirl Beszámolója

Cimkék: Palms-Sousse  Tunézia-Riadh

Tavaly voltunk Tunéziában, Sousse-ban, a Riadh Palms Hotelban. Nagyon szupi 1 hetet töltöttünk ott. A szálloda nagyon szép volt, a parkja, medencéje, tengerpartja is. Nagyon jól éreztük magunkat. Az idő csodálatos volt, nagyon meleg. Voltunk quad túrán, ami nagyon szuper volt, igazi kalandtúra. Voltunk még buszos fakultatatív kiránduláson is, Tunisz-Karthago-Sidi Bou Said állomásokkal. Egész napos út volt ez, nagyon tetszett nekünk, élmény volt. Sok szépet láttunk. Taxival ami nagyon olcsó volt, többször bementünk a központba, közel volt nagyon. Medinában vásárolgattunk, ahol kötelező az alkudozás. Elég nyomulós nép, mindent meg akarnak veled vetetni, de van egyfajta hangulata ennek az egésznek, igazi arab hangulat. NÉhol magyar hangot is hallani a bazársorból utánunk kiabáltak sokszor hogy vásároljunk tőlük. Sok szép ajándékkal tértünk haza, sokat alkudoztunk, jó áron vettünk sokmindent. Sajnos gyorsan eltelt az egy hét, de mindenkinek csak ajánlani tudom Tunéziát. Szuper hely.
Mi most idén is Tunéziába megyünk, augusztusban, 2 hétre, de most Hammametbe. Alig várjuk. Majd arról is írok egy kis beszámolót...