Tehénparádé svájci módra

Svájc Zürich

Ott-tartózkodás ideje: 2005. júl. 01.  (1 nap)

1 hozzászólás I 2 259 látogató olvasta. Rögzítve: 2008. ápr. 18. küldd el ismerősödnek
avatar vikiper Beszámolója

Cimkék: svájc  zürich

Bizonyára sokan emlékeztek a tavalyi kezdeményezésre: műanyag, életnagyságú tehén-modelleket készítettek képzőművészek, melyeket aztán Budapest utcáin állítottak ki (ha jól emlékszem a részletekre).

Svájcban a tehenes történet kinntjártamkor már "lebonyolódott", elvétve lehetett még egy-két árva bocit látni (házaknál, erkélyeken). 2005-ben náluk a maci volt a sláger: a Bahnhofstrasse üzletei előtt mindenféle mókás, esetenként izgő-mozgó zenélő-beszélő mackókat lehetett látni, esetenként az adott üzlet designjában, de volt például a zürichi állatkertnek is saját mackója. A kisgyerekek nagyon szerették őket, és bevallom, engem is sikerült rabul ejteniük :) Az egyik kedvencem a Toblerone-s :)
bocikam - 2008.04.19. 12:25

Parádézni mindenhol jó.Kitartónak,és oda adó munkának kell lenni,hogy meg lehesen valósítani amit beszeretnénk mutatni.Én ha sikerül valóraváltom álmomat igaz sokk pénz kellene,hogy beteljesüljön amit célul tűztem megem elé,de sikerül akkor fontos ember leszek,és sikeres.