Dubrovnik egy kevés merüléssel

Horvátország Dubrovnik

Ott-tartózkodás ideje: 2007. máj. 01.  - 2007. máj. 05. (4 nap)

1 hozzászólás I 13 271 látogató olvasta. Rögzítve: 2011. máj. 08. küldd el ismerősödnek
avatar kirinshiku Beszámolója

Cimkék: adriaonline_játék  DubrovnikbúvármerülésÓvárosAmcsiHamburgerHorvátorszá

A háború után az óvárost teljesen felújították,rengeteg turista és hajó áll az öbölben,akik elözönlik a várost.
Ahhoz képest az árak még mindig tűrhetőek.
Nap közben a sok Amerikai ellepi az utcákat a kis bilétájukkal,meg a nyugdíjasaival akik 10méter megtétele után már pihegnek és beülnek valami finomat harapni.
Természetesen Hamburger,sült krumpli a menü,na meg jó fajta Amcsi sör.
Na de hagyjuk,este amikor a helyiek is előjönnek,olyan hangulata van a városnak ami nem sok Európai kisvárosnak adatik meg.
Nagyon jó kiülni a Főtérre és csak figyelni a fiatalokat milyen felszabadultak és tudnak örülni az életnek,minden kávézó és be üllő hely tele van,helyekre vadászni kell.
Nem sietnek sehová az emberek,mindenki beszélget,nem sok gondjuk akad,de ez természetes még nem tagjai a mi kis UNIÓ-knak.
Voltam merülni a környező vizekben mondanom sem kell magáért beszél ez a kis videó is.
Feltöltve: 2008. máj. 02.
kalaci - 2008.06.20. 07:53

Szia Imre! Egyetértek, a déli Adria jó hely. Pár éve voltam Korcsulán merülni (nincs a klaviatúrámon "olyan" C), és remek volt! Egészen más, mint az Adria nyugati részei, sokkal több az élőlény a vízben, és olyanok is, amelyeket addig csak trópusi vizekben, vagy a Vörös-tengerben láttam. Ráják, murénák, papagájhalak, stb. Gratulálok a tintahaladhoz, éjjel nagyon el tudnak vakulni... A polipot is megnéztem, ugye egy nőstény, amelyik az ivadékait védte? Sajnos elpusztul, amint kikelnek a kicsik. Üdv, Kalaci