Hibátlan őrségi (Farkasfa) vendégház

Magyarország Farkasfa Trainex Őrségi Vendégház

Ott-tartózkodás ideje: 2007. máj. 01.  - 2007. máj. 04. (3 nap)

0 hozzászólás I 3 536 látogató olvasta. Rögzítve: 2008. máj. 29. küldd el ismerősödnek
avatar yokli Beszámolója

Cimkék: farkasfa  őrség  szállás

yokli értékelése:

Hibátlan volt. Minden úgy történt, hogy megbeszéltük, lefoglaltuk, odamentünk, a gondnoknő (aki nagyon kedves volt, és ha jól tudom, nagyban neki köszönhető a fogadó színvonala) ott volt, beengedett, stb.

A - teljesen felújított, illetve részben vadonatúj - házikó leghátsó, teraszos apartmanját kaptuk. Tisztaság a padlótól kezdve az ágyneműkön át a wc-n keresztül a mosogatóig mindenütt. A konyha kicsit jobban volt felszerelve, mint a miént otthon (hehe, ez mondjuk nem nagy szó), de tényleg, dugóhúzó, lábasok, fakanál, sajtreszelő, minden volt.

A fürdő tényleg ragyogott a tisztaságtól, volt meleg víz dögivel.

Kisgyerekeseknek tökéletes, van egy csomó gyerekjáték, egyedül talán annyi lehet a gond, hogy a vendégháznak nincs kerítése. (Emiatt mi viszont megismertük az odasomfordáló, szuperjófej Kolbász kutyát, ami újabb jópontokat szerzett a helynek :)

Kerékpárt zárható pincébe lehet tenni.

A pontos településnév: Farkasfa.

Tiszta szívvel ajánlom, olyan színvonalú, mintha Ausztriában lenne, de a hangulata igazi őrségi.