Aki jót akar magának ezt a szállodát kihagyja!!!!

Málta Sliema 115 The Strand

Ott-tartózkodás ideje: 2007. szept. 15.  - 2007. szept. 22. (7 nap)

2 hozzászólás I 5 096 látogató olvasta. Rögzítve: 2008. jún. 16. küldd el ismerősödnek
avatar Tomboy Beszámolója
115 The Strand értékelése
Tomboy értékelése:

1.6

2.6

A fenti hotelt senkinek nem ajánlom. Mi 2007. szeptemberében voltunk kettesben, és nem kértünk külön felárért tengerre néző szobát, ugyanis úgy gondoltuk, hogy nem fogunk sokat a szobában tartózkodni, mi is megyünk mindenfelé. Az ország valóban gyönyörű, csodálatos látnivalók vannak, azonban a nyaralást jelentősen beárnyékolta, hogy hullafáradtan egy tré szobában tértünk nyugovóra.A szoba egy belső udvarra nézett, gyakorlatilag itt futott az összes szennyvízcső falon kívül. A szálloda lakói közül bárki zuhanyzott, vagy lehúzta a WC-t, azt mi hallottuk. Az egyik cső csöpögött, és a zárt belső udvaron át a nyitott ablakon keresztül a szobában is orrfacsaró bűz volt. Emiatt szellőztetni egyáltalán nem lehetett, fullasztó volt.A légkondicionálót központilag szabályozták, de nem kapcsolták be egész napra, hanem csak akkor működtették, amikor a normális turista éppen kirándul valamerre.

Egyik nap karbantartás miatt elzárták a vizet, szerencsére ez napközben volt, amikor éppen kirándultunk valahol. Amikor visszaértünk, akkor valami fantasztikusan vörös lötty kezdett el folyni a csapból, ami másfél órás folyamatos vízcsobogtatás után halványan ugyan, de még mindig érzékelhető volt.Mi csak reggelire fizettünk be, ami minden reggel ugyanaz volt, a változatosságot maximum úgy tudtuk elérni, hogy minden nap mást ettünk és ittunk ebből a közepesnél gyengébb választékból.Aki ebbe a szállodába megy, nagyon vigyázzon a szobában elhelyezett TV-vel, ugyanis ha véletlenül olyan programot sikerül kiválasztani, amiért fizetni kell, horribilis összegek jöhetnek ki. Mi például csak két alkalommal "tévéztünk" összesen kb. fél órát, és a végén 30 eurót kellett leszurkolnunk. (Ebből az összegből, Magyarországon akár több hónapra is elő lehetne fizetni legalább negyven csatornát.)A szállodai szoba szerintem kicsi volt, a bútorok régiek, az ágy kényelmetlen. A takarítást követően nem egyszer találkoztunk a takarítónő fekete színű hajszálával részben a lepedőn, részben a fürdőszobai csapban.Az útikönyvek szerint a máltai emberek kedvesek, ami való igaz, azonban volt legalább két alkalom, amikor az éttermekben át akartak verni bennünket, majd amikor szóltunk, utána elnézést kértek, és módosították a számla végösszegét.
fuszeres - 2011.10.10. 17:49

Azt hiszem, sok negativumot sikerült Tomboy-nak összegyüjteni.2008. szeptemberben mi is itt szálltunk meg, 11 napig, de az általa leirt negativumokkal nem találkoztunk, pedig mi sem erkélyes szobában laktunk. Az "udvari" ablakon sem zaj, sem büz nem szivárgott be! A légkondi akkor müködött, ha bekapcsoltuk.TV-t nem néztünk, csak talán 10 percig. Amikor éjféltájban vissza tértünk, egy gyors zuhanyozás után már aludtunk is. /nem a zajokat figyeltük, bár szerintem nem volt/A szálloda éttermében számlázással nem verhették át, mert az étkezésért nem ott, és nem tételesen kellett fizetni!Mi legalább egy tucat étteremben jártunk, de sehol sem kiséreltek bennünket átverni, mindenütt korrekt volt az elszámolás!

fuszeres - 2011.10.10. 17:49