Sopon

Magyarország Sopron

Ott-tartózkodás ideje: 2008. jún. 17.  - 2008. jún. 17. (1 nap)

0 hozzászólás I 2 105 látogató olvasta. Rögzítve: 2008. júl. 07. küldd el ismerősödnek
avatar Csimre Beszámolója

Cimkék: ház  kilátás  kilátó  kirándulás  pizza  pizzéria  sopron  templom  torony  tűz  tűztorony

Hát, mit is mondjak.

Ez az élmény beszámoló már most látom kicsit blog stílusú lessz, de egye meg a kutya.

Nos, akkor vágjunk bele:

2008. június 17.-én elmentunk egy tobb állomásos kirándulás keretében Sopronba is.

Sopronban kapott mindenki másfél órás szabadod, amikor is, azt csinált, amit csak akart.

Én és pár osztálytársam a Tűztoronyba mentunk fel, ahol is azon szórakosztunk, hogy egyeseknek tériszonya van.

Nekunk semmi konkrét bajunk nem volt, ezért teljes nyugottsággal és minden nélkul fényképeztuk korbe a kilátást a toronyból.

Azthittem, hogy Sopron szebb, de amikor beláttam az egész várost, akkor láttam csak meg a csúnya sárga "modern" épuleteket rondítani a kilátás kozepén.

Nah, én nem vagyok egy nagy modern stílus rajongó, úgyhogy ezt most elkell mondanom.

Amikor lejottunk a toronyból, akkor a tobbiek kajálda keresésére indultak.

Természetesen mentem én is veluk.

Betévettunk egy pzzériába, ahova engem kultek be legelosszor, hogy nézzek már szétt...

Bemententem nézelottem kicsit, majd megszólítottam ott a pultost, hogy a tobbieknek pizza kellene, de engem kultek elore.

Utánna a tobbiek is szerencsésen bejottek, majd megrendelte mindenki, amit kellet.

Kicsit késobb kimentunk, és a tér mellet egy kis uzlet elotti padra telepettunk le.

Ott hecceltuk azokat, akik nem találtak WC-t, és nagyon kellet nekik...

Majd elindultunk hazafelé.

Ennyi lenne az élménybeszámolóm, olvassátok egészséggel. :)
Csimre kapcsolódó élménybeszámolói:

Szent_Márton Szent Márton-napi Országos Nagyvásár
2016. november 5-6-án rendezik meg a Szent Márton napi Országos Nagyvásárt Szombathelyen, a Vasi...
Harrer Érmes csokicsodák Sopronból
Négy arany- és két ezüstérmet nyert az International Chocolate Awards kelet-európai regionális...