Nem ajánlom a pihenni vágyóknak

Spanyolország Malgrat de Mar Hotel Reymar Playa***

Ott-tartózkodás ideje: 2008. szept. 01.  - 2008. szept. 16. (15 nap)

0 hozzászólás I 3 458 látogató olvasta. Rögzítve: 2008. szept. 25. küldd el ismerősödnek
avatar shrimp Beszámolója

Cimkék: Nem  pihentünk

Hotel Reymar Playa*** értékelése
shrimp értékelése:

4.8

4.2

Mikor elindultunk vártuk a csodát, igaz a hely csodás volt, a szálloda is, de pihenni nem sokat lehetett, főleg éjszaka. Tudomásul vettük, hogy minden este éjfélig zene van, de utána sem lehetett aludni, mert nem vették figyelembe a "tisztelt vendégek", hogy éjszaka van, rájuk semmi szabályzat nem vonatkozott, mert reggelig zajongtak és senki nem figyelmeztette őket pedig volt portás. (a "kedves" vendégek németek voltak szinte mindig, pedig voltak sok országból, de csak velük volt a baj, ugyanazt csinálták, mint a Balatonnál, hogy övék a világ) Aztán hétvégére fogadtak csoportokat, akik megrohamozták az éttermet és nekünk ottlakó vendégeknek hosszú percekig kellet várni, hogy bejussunk az étterembe, pedig szerintem mi egy kicsit többet áldoztunk a nyaralásra 2 hétig. Nem tudom más szállodában mi volt a helyzet, de ezek a gondok rányomták egy kicsit a bélyeget a nyaralásra, pedig volt szerencsénk több ilyen sok embert befogadó szállodában lakni (Korfu, Franciaország..), de soha ilyen gond nem volt és szinte vártam, hogy hazaérjünk és a két hetet "lealudjam". Még az a szerencse, hogy a látnivalót, az élményt nem tudták megzavarni.