Prima Life Karawan - egyszerűen szuper!

Tunézia Sousse Prima Life Karawan

Ott-tartózkodás ideje: 2008. szept. 09.  - 2008. szept. 19. (10 nap)

2 hozzászólás I 5 964 látogató olvasta. Rögzítve: 2008. okt. 28. küldd el ismerősödnek
avatar erika87 Beszámolója

Cimkék: Karawan  Life  Prima

Prima Life Karawan értékelése
erika87 értékelése:

4.6

Szeptemberebn sikerült 11 napot eltöltenünk Tunéziába. Nekem nagyon tetszett mind a hotel, mind az egész környék.
Elutazás előtt hallottam pár jó dolgot a szállodáról és az odautazás pillanatában ez be is igazolódott, hogy ez mind így van. Hajnali 1-kor érkeztünk, meg 3 óra is volt már mire a szállodába értünk. Utcára néző szobát kaptunk, de nem is akartuk kicserélni, így legalább a városi életet is láthattuk, ami minden nap hajnalig zajlott. A szobát minden nap takarították, törölközőt cseréltek. A szálloda személyzete nagyon kedves és udvarias volt, ezt főleg étkezés közben lehetett megtapasztalni. A kaja sokszínű, sok a választék mindenből. Az all inclusive reggeli után kezdődik és éjfélig tart.Az animátorok egész nap szórakoztatnak, minden este minidisco és különböző műsorok vannak. A tenger tiszta, viszont a tengerpart kicsit koszos de azt ki lehet bírni. A medina kd. 10 perc sétányira van a szállodától. Voltunk kirándulásokon, tevegelni ami egy nagy élmény volt és az arab kenyér nagyon finom volt. A másik kirándulás az a Kartago - Tunis - Sidi Bou Said. A Bardo múzeum nagyon tetszett, csak kevés idő volt rá és Tuniszon is csak végigfutottunk. Kartago Viszont annál szebb volt, nekem az tetszett a legjobban, legutolsóként pedig Sidi Bou Saidot néztük meg, szép kis városka. A kirándulás alatt részünk volt egy kis tunéziai esőben, ami 6 hónap után esett, de ezt is ki lehetett bírni, főleghogy továbbra is meleg volt.
Mindenkinek ajánlom ezt a szállodát, akinek nincsenek nagy igényei.
erika87 - 2008.10.31. 09:02

Köszönöm, hogy hozzászoltál a beszámolómhoz. Elutazás előt nagyon sokat érdeklődtem erről a szállodáról, mert aki már járt ott az mind mondta, h nagyon szuper "kis" szálloda, így elkezdtem róla olvasgatni. A te beszámolódat is elolvastam :) És tényleg nem csalódtam!

marimama - 2008.10.30. 18:32

Kedves Erika!Örömmel olvastam a beszámolódat.Jó volt hallani, hogy más is olyan jól érezte magát ebben a szállóban mint mi tavasszal.Talán Te is úgy vagy vele mint én:vissza kell menni, mert annyi látnivaló van még./ beszámolónk:Tunézia, ami egy hétbe belefér, és annak kiegészítése./üdv: marimama