Kellemes szálloda Tatán

Magyarország Tata Hotel Kiss ****

Ott-tartózkodás ideje: 2008. okt. 27.  - 2008. okt. 28. (1 nap)

0 hozzászólás I 1 633 látogató olvasta. Rögzítve: 2008. nov. 03. küldd el ismerősödnek
avatar vikiper Beszámolója

Cimkék: hotel  kiss  szálloda  tata

Hotel Kiss **** értékelése
vikiper értékelése:

4.4

Egy éjszakát volt alkalmunk eltölteni a Hotel Kiss-ben. A szálloda pár éve épült. A berendezés nagyon szép és ízléses, egységes hangulatú, nekem az volt az érzésem, hogy "női kéz" rendezte be a házat. A bejelentkezés gördülékeny volt, és nem okozott csalódást a szoba sem. A tisztaság tökéletes, a szoba mérete megfelelő, a fürdő viszont az átlagosnál nagyobb (ami nekem személy szerint tetszik), mindennel felszerelt. A wellness-ben csak rövid időt töltöttünk, medence valamint kétféle szauna várt minket. A tájékoztatók szerint különféle masszázsok, kozmetikai kezelések is igénybe vehetőek a hotelben.
A reggeli "szokásos" négycsillagos, hideg és meleg ételek egyaránt megtalálhatóak.

Családosok figyelmébe ajánlanám a hotel kertjét, ahol mini-játszótér és kültéri medence is található.

Összességében a rövid idő ellenére jól éreztük magunkat, kellemes vendéglátásban volt részünk.

somló Somlói borvarázs
 ?A bor férfidolog, csendesen kell beszélni róla. Leghelyesebb egy pohár bor mellett.? ?...
mór Borozzunk Móron!
Ha MÓR, akkor BOR! Ha október, akkor Móri Bornapok! Nem is lehet ez másképp, mint sok éve már. Az...