A csodálatos Csorba tó és környéke

Szlovákia Strbske Pleso Hotel Panorama

Ott-tartózkodás ideje: 2006. júl. 09.  - 2006. júl. 15. (6 nap)

2 hozzászólás I 6 791 látogató olvasta. Rögzítve: 2008. dec. 12. küldd el ismerősödnek
avatar gildia Beszámolója
Hotel Panorama értékelése
gildia még nem értékelte!
Még senki sem értékelte ezt a szálláshelyet.

Légy
te az első!

Ez időtájt jártunk a Car-Tours foglalt szállás a HotelPanorámában fenn Strvske -Pleso (Csorba to)
5 emeleti 2 ablakos erkélyes csodás panrámás szobát kaptu k,masszázs, és nagyon finpm bőséges félpanzióval.
Igaz 5 nap alatt a 4 évszak lezajlott de nyáron előttem a havas Tátra és én papucsban és kosztüm kabátbaqn sétálhattam.Csodaszép dolgokat vásároltunk.Poprádra lementünk ahol jó volt.Viszont Pozsonyban az utálatos információsokat a vonatnál ki nemállhattam, nem adtak felvilágositást mert magyar vagyok.
A szálloda és étteremben ilyen nem volt jókat nevettünk ahogy előadtam apincérnek magyarul mit szeretnék.
A lanocka nagyon kellemes és látványos.Sajnos a vihar csuya kárt okozott de ez odafenn nem látszott annnyira.csodás emlékem maradt.
Még annyit: ott leszálltunk a vonatról párom, mint Pesten rágyujtott,jött a rendőr 5o korona büntets de igy is tucdomásul vettük,hogy az erdőben nem lehet eldobni semmit s enni lehet a talajról.
A sobában magyar adűás ugyan nem voltde mégis csodálatos volt minden.Ugyanugy lehet vásárolni ebédelni.És fenn a kinti bódéknál óóóóóóóóó de finom a rántott sajt .Borovicka és Kozel fantasztikus volt.
gildia - 2008.12.14. 13:04

olvasd, csak az számit,rossz abillentyüm.

iadanyne - 2008.12.12. 20:45

Nagyon sok a hiba a beszámolóban, jó lenne, ha átolvasnád mielött felteszed.