Rendhagyóan új városnézés Székesfehérváron

Magyarország Székesfehérvár

Ott-tartózkodás ideje: 2009. márc. 17.  (1 nap)

0 hozzászólás I 4 384 látogató olvasta. Rögzítve: 2009. márc. 17. küldd el ismerősödnek
avatar digger100 Beszámolója

Cimkék: székesfehérvár  városnézés

Hosszúhétvégét töltöttünk a Dunántúlon és hazafelé megálltunk Székesfehérváron.
Csak ebédelni akartunk és egy kicsit szétnézni, rég jártunk itt.
A Városháztéren lévő Alexandra könyvesboltban láttunk egy merőben új városnézési lehetőséget nyújtó játékot.
A játék neve Titkos Helyek.
Veszel egy kártyacsomagot és végig tudod nézni a belvárost úgy hoyg közben ezeréve nem játszott rejtvényeket fejtegetsz meg.
Egyik állomást keresheted meg a másik után, és igazán fejtörő dolgokat kell megfejteni.
Közben a meglepően szép és bályos belvárosban kávézók és éttermek között vezet az utad.
A játék maga szuper volt, kár, hoyg csak 2 órát tudtunk rászánni és így a Romkertet például csak kívülről néztük meg.
Megnéztem a játék honlapját: www.titkoshelyek.hu, szerintem minőségi, bár még lehet rajta töltögetni.
Akit érdekel kishazánk történelme, a rejtvények, és szereti a jó kévét feltétlenül próbálja ki.
Ja! Ajánlom a Mokka kávézót a Bazilika mögött. Szenzációs a mézes habos kévéjuk!

Üdv Mindenkinek

somló Somlói borvarázs
 ?A bor férfidolog, csendesen kell beszélni róla. Leghelyesebb egy pohár bor mellett.? ?...
mór Borozzunk Móron!
Ha MÓR, akkor BOR! Ha október, akkor Móri Bornapok! Nem is lehet ez másképp, mint sok éve már. Az...