Igazi vendégszeretett Erdélyben

Románia Korond Vízimalom Panzió

Ott-tartózkodás ideje: 2006. szept. 14.  - 2006. szept. 17. (3 nap)

0 hozzászólás I 4 298 látogató olvasta. Rögzítve: 2009. márc. 27. küldd el ismerősödnek
avatar ursa Beszámolója

Cimkék: erdélyi  Korond  olcsó  szállás  szállás

Vízimalom Panzió értékelése
ursa értékelése:

4.8

4.8

Csak pár napig voltam e szálláshelyen,de megvoltam vele nagyon elégedve.A szállás közel van a központhoz,igy nem tudom megmondani merre de a faluban megkérdezik bárki megmondja hogy hol van,mert ez a környék egyetlen müködő vizimalma.A szállás ára 10euro/fő ami reális ez persze reggeli nélkül van.5szoba van és maximum 20főt tudnak fogadni.A szobák tiszták,rendezettek,a fürdöszoba wc is tiszta és igényes.Ami fantasztikus ezen a helyen hogy itt háznál kis medencékben tenyésztik a pisztrángokat.Bárkinek sűtnek pisztrángot,amit érdemes kipróbálni.Ez a vacsora mondhatni fejedelmi volt.!!!!Fantasztikus volt kiülni a kertbe és ott ezt a sok finomságot enni.Nagyon jó a sült pisztráng ,és hozzá a pityoka a székelyek igy hivják a krumplit.Na és a igazi házi pálinkát is meg kell emliteni,az alkoholtartalma kb 50%os egyszóval könnyen kifekszik az ember ha nem tartja be a mértéket.Szivesen bármikor visszatérnék ide és mindenkinek csak ajánlani tudom.Cim.:Korond, Alszeg utca, 812 szám.,
Hargita, 537060, Romania
tel:0266-249-249,0740-081-452 ez a közvetelen szám itt lehet szállást foglalni,megadom az erdélyi szállás honlapját de ott közvetitő tel száma van,de nézelödni lehet.www.vizimalompanzio.szekelyszallas.hu
Feltöltve: 2009. ápr. 07.
ursa kapcsolódó élménybeszámolói: