Kora tavasz Galyatetőn

Magyarország Galyatető Hunguest Grandhotel Galya ****

Ott-tartózkodás ideje: 2009. márc. 30.  - 2009. ápr. 01. (2 nap)

0 hozzászólás I 2 113 látogató olvasta. Rögzítve: 2009. ápr. 08. küldd el ismerősödnek
avatar Bau76 Beszámolója

Cimkék: baukál  családbarát  galya  galyatető  hunguest

Bau76 értékelése:

4.4

4.1

A kora tavaszi időpont miatt még kicsit hűvös volt, és igencsak meglepődtünk a hófoltokon :) A Mátra kicsit még kopár volt, de kopárságában is gyönyörű. El is döntöttem, hogy minden évszakban szeretném látni a tájat.

A szálloda nem okozott csalódást, a Classic szobában kényelmesen elfértünk a családdal. A személyzet nagyon kedves és szívélyes volt, érezni, hogy a vendégekért vannak.

Családbarát szálloda, játszótér, vadas park, tágas gyermekmedence a fürdőben, x-box szoba, bambi szoba (ahol egy órára be is adhattuk a csemetéket, amíg párommal végre nyugodtan wellness –eztünk). Talán az étterem részen lehetne még egy kis gyerekfoglalkoztató sarok (a Szindbád hotelben láttam hasonlót), hogy a szülők kicsit nyugodtabban étkezhessenek.

Wellness részleg kiváló, mind külsőleg, mind a szolgáltatásaiban abszolút tuti.

Étterem: a vacsora kellően változatos, minden fogást végig ettem, és mindennel elégedett voltam (utoljára Ausztriában éltem meg hasonlót úgy tíz éve). A reggeli is nagyon jó volt, bár talán lehetne kicsit változatosabb. A reggelinél azért egy rossz pont jár azért, hogy nem volt valódi citrom a teához, csak citromlé.

Ami nagyon tetszett: ingyenes internet a szobában (csak ne felejtsetek el ethernet kábelt vinni a laptophoz), pompás kaják az étteremben és a minden igényt kielégítő wellness rész.
Van valami kellemesen bizarr abban, hogy 900 méter magasan az isten háta mögött luxuskörülmények között pihenek, de ha ki akarok szabadulni, akkor pár perc alatt máris a Mátra erdejében csatangolok távol a civilizációtól.

Jól éreztük magunkat, nem volt olcsó, de megérte az árát és még biztosan visszatérünk.

tokaj Bor-kő túrák Észak-Magyarországon
A hűvösebb idővel se maradjatok otthon, ilyenkor is sok lehetőség vár benneteket a szabadban....
hotel Új hotel nyílt Hollókőn
A régió turizmusa szempontjából mindig jó hír, ha minőségi hotel nyitja meg kapuit. Külön öröm,...