Kedves családias hely

Magyarország Szolnok Sóház Hotel*** és Apartmanszálloda***

Ott-tartózkodás ideje: 2009. márc. 14.  (1 nap)

0 hozzászólás I 1 160 látogató olvasta. Rögzítve: 2009. ápr. 13. küldd el ismerősödnek
avatar Domino5 Beszámolója

Cimkék: apartmanszálloda  családias  Hotel  Sóház  Szolnok

Domino5 értékelése:

4.2

4.6

Sportverseny miatt vezetett az utunk Szolnokra ahol egy olyan szállást kerestem ami jó helyen van és megfizethető árakkal dolgozik.Így találtam meg az interneten a fenti szállodát ami egy csendes belvárosi mellékutcában van.Egy kicsit nehezen találtuk meg mert Szolnok ezen része tele van egyirányú utcákkal és a gps még nem ismerte az új forgalmi rendet.Végül felhívtuk a recepciót és ők telefonon elnavigáltak brnnünket.Bár szálloda a neve, de méretei miatt (12 szobás) inkább panzió jellegű, annak minden előnyével.A kis szobaszám miatt kimondottan családias hely, tiszta és szép szobákkal és nagyon kedves személyzettel.Én személy szerint nem szeretem a puccos, "pályaudvarforgalmú" tömegszállásokat úgyhogy hasonló mentalitású utazóknak és családoknak ajánlom annál is inkább mert családi szobáik is vannak.Mivel mi ketten voltunk ezért egy standard szobát kaptunk.A szobával minden rendben volt mind méretileg mind felszerelésileg.Nyáron légkondi is van, és az internetet valamint a parkolót is ingyenesen használhattuk.Sajna a szálloda teniszpályája még nem működött (csak szezonban van nyitva) de egyébként az is ingyen lett volna, ami elég ritka, ismerve a hazai szálláshelyek "mindenből pénzt akarunk csinálni" mentalitását.A szobában a tv adók megtalálása okozott némi gondot ,de miután segítőkészen elmagyarázták utána már boldogultunk vele.
Meglepetésünkre a szobákban felszerelt konyharész is volt de mivel mi nem vettük igénybe így kértünk reggelit.A reggeli kimondottan bőséges volt: meleg ételekkel (tükörtöjás, debreceni, virsli stb.) és amikor preszzókávét kértünk -hosszú helyett-akkor kellemes meglepetésünkre közölték,hogy "az belefér a reggeli árába" magyarán nem kellett külön fizetni érte.
Étterem nincs a szállodában, de 20m-re felfedeztünk 2 jó helyet is, úgyhogy nem vettük igénybe az ételrendelés lehetőségét amit a portán felajánlottak.
Összegezve a tapasztalatainkat , szerintem klassz hely ,és ha Szolnokon járunk ide még visszatérünk.

Őszi darules Hortobágyon
  A daruvonulás az ősz legvonzóbb természeti eseménye a Hortobágyon. A több tízezer daru naponta...