Május 1 ünneplése KIRÁLYI módon

Magyarország Visegrád Royal Club Hotel****

Ott-tartózkodás ideje: 2009. máj. 01.  - 2009. máj. 03. (2 nap)

0 hozzászólás I 2 604 látogató olvasta. Rögzítve: 2009. máj. 15. küldd el ismerősödnek
avatar tara Beszámolója

Cimkék: bár  büfé  Dunakanyar  étterem  hotel  kirándulás  Visegrád  wellness

Royal Club Hotel**** értékelése
tara értékelése:

4.6

Véletlen folytán találtunk rá a szállodára a web-en. Mint kiderült, másfél hónapja nyitottak meg Visegrádon, így egy vadi új 4*-os szállodában tölthettük ezt a hétvégét. A szálloda gyönyörű, a kiszolgálás hibátlan, a környék pazar.
Teljes lelki és testi (amit a masszázsnak is köszönhetünk)felüdülés volt.
Megérkezésunkkor a Dunapart, na meg a bőséges - sok autót befogadni tudó - parkolóhely jó löketet adott, hogy betérjük. Már a Recepcioón mosolygó dolgozók vártak, és ez végig kísérte az ottlétünket.
A drinkbárban szédületes koktélokkal kényezettek minket, a terszon igazán finom fagyikat ettünk, ami egy kiló pluszsúlyt ezerdényezett :-). Persze ehhez a bőséges büféasztal is hozzásegített.
Mi bitos, hogy visszajövünk, hiszen Pünkösdre már befoglaltuk. Ja a legkisebb szoba is 30 m2 felett volt, ilyenben laktunk mi is.
Mindenkinek jó szívvel ajánlom ezt a csodás hotelt, ami a nevéhez méltóan, tényleg királyi módon látott minket vengégül erre a május eleji hétvégén!!!!

étterem Vegetáriánus ebéd egy steakhouse-ban
A KNRDY az Október 6. utcában az óriás steakek hazája ? most azonban a húsmentes vagy kímélő...
gasztronómia HelloHal - tiszai halbisztró Budapesten
 Amit a magyar konyha képes előállítani csirkéből vagy sertésből, az halból is elkészíthető.  ...