Csalódás volt....

Olaszország Lido di Jesolo Hotel Sant'Ambrogio

Ott-tartózkodás ideje: 2009. jún. 20.  - 2009. jún. 25. (5 nap)

3 hozzászólás I 7 381 látogató olvasta. Rögzítve: 2009. júl. 01. küldd el ismerősödnek
avatar Jodie Beszámolója

Cimkék: csillagos  di  három  hotel  JesoloOlaszországÉszak-olaszország  Lido

Hotel Sant'Ambrogio értékelése
Jodie értékelése:

A családomat szerettem volna meglepni ezzel az uttal. Hát volt is meglepetés.Még soha nem voltunk ilyen három csillagos szállodába. Hozzá kell tennem hogy nem szoktam utazási irodával utazni , de most nem volt idöm keresgélni és a Neckermann kecskeméti irodája ajánlotta ezt a szállást.Általában három csillagos szállodában vagy apartmanban szoktunk pihenni és ez meg sem közeliti a csillagokat. Max. 1 csillagot.
1. rögtön a bejárati ajtó szétvésve a zár és a kilincs alatt
2-3. a szoba kb. 10 négyzetméteres , rögtön a bejáratnál ott az ágy sarka. Persze két külön ágy ami szétcsuszik reggelre és megviselt rugókkal amiben nem lehet aludni.
4. A másfél négyzetméteres erkély korlátja kitörve
5. a folyoson mindennapi látvány ez volt kb. két oráig amig takaritottak....hozzáteszem hogy fél 8-tol borzaszto hangosan beszélget a takarito brigád és készülödnek a felmosokkal egyebekkel és megbeszélik nevetgélve a napi dolgokat. Igy elég nehéz pihenni a turistának Máshol a személyzet LÁTHATATLAN a szállodákban.

6.ez lenne 2 négyzetméteren a fürdöszoba zuhannyal wc-vel és mosdoval.ami katasztrofa!
7. a lift elötti tájkép szintén kb.kettöig ricsajjal és szennyessel.
8. ez a liftben készült kép mindent elárul....ja és a lift egy azaz 1 négyzetméteres!!!! Ilyet sem láttam sehol ahol egy felnött egy börönddel fér el / gyerek max.a kézben /

Azért irtam le ezeket a dolgokat mert a Neckermann-t nem igy ismertem , hogy ilyen szinvonal alatti szállodának nem mondható / diákszállás/ helyre szervez és AJÁNL szállást.

Hozzáteszem hogy 202.096 forintot fizettünk ezért a szállásért négyen öt éjszakára..... A Hotel Édenben ami legtrendibb szálloda három csillagos szintén, a sétálo utcában 46 euro egy reggelis szoba/ fö

/ itt ahogy számolom kb ugyanaz/ Hozzáteszem hogy a pincér magyar volt aki a reggelizö helyiségben felszolgálta a kávét vagy teát és amikor elfogyott a sonka akkor azt mondta 9-kor hogy messze van az étterem és azért nem hoz többet. Egyébként nagyon szegényes és 10-ig lehetne reggelizni ha lenne mit.

Egyszoval katasztrofális volt a szálloda. Nehogy valakinek eszébe jusson ide menni , vagy ha megy tudni fogja mire számithat. Sorolhatnám még a szállodákat ami három csillagos és szuper szintén a sétálo utcába, ahol szivesen látják a kiskutyáinkat. Nem is értem miért ezt ajánlották.

A Wikipédián megnéztem minek kell megfelelni egy három csillagos szállodának , mert ez nem az az biztos.

Csak a humorunknak volt köszönhetö hogy ennek ellenére nagyon jol éreztük magunkat és bejártuk Jesolot és átmentünk Velencébe ami kihagyhatatlan , ha ilyen közel vagyunk. Gondola és pezsgö....ez volt a férjemnek szánt szülinapi ajándékom.

Ezentul elég ha begurulunk Lido di Jesolo föutcájába és ott keresünk szállást.

Amikor hazajöttünk irtam levelet az utazási irodának , csak hogy tudják mit ajánlottak , de mégcsak válaszra sem méltattak.

Ennek ellenére IMÁDJUK OLASZORSZÁGOT !!!
hatedogs - 2009.08.03. 14:05

Szerintem: A Neckermannal az a baj, hogy a mi igényeinknek jobban megfelelő szintű jó szállodákba be sem engedik ezt az irodát, ezért nem tudja ajánlani! Hasonlóan Ibuszt se.A saját magadnak foglalás viszont Olaszországban gáz lehet, nem sokat ér az adott szó, de a leírt papír sem.Egy olaszt mindig előre fognak venni a foglalási listán egy magyarral szemben.Múlt héten voltam ott, és egy magyar Neckermannos család a visszaigazolás ellenére sem kapott olyan szobát amit lefoglalt, a Neckermannos területi képviselő sem tudta elintézni a szállodával, helyette inkább a Neckermann kárpótolta őket ingyen úttal Velencébe.

Jodie - 2009.07.03. 20:03

Ha már egyszer Velence és Jesoló akkor csakazértis jol érezzük magunkat :-))

reserva - 2009.07.03. 18:01

Végignéztem a képeket, tényleg gáz volt ez a hely, de fő, hogy ettől függetlenül jól éreztétek magatokat.