Nizza

Franciaország Nizza Splendid hotel

Ott-tartózkodás ideje: 2008. aug. 23.  - 2008. aug. 27. (4 nap)

0 hozzászólás I 3 014 látogató olvasta. Rögzítve: 2009. júl. 02. küldd el ismerősödnek
avatar Jodie Beszámolója

Cimkék: FranciaországNizzaSlendid  hotel  SkyeuropesushipálmákRiviéra

Splendid hotel értékelése
Jodie értékelése:

Kaptunk ajándékba két darab jegyet a nizzai Madonna koncertre 2008.aug.26-ra.
Na ebböl az apropoból mentünk ujbol a francia riviérára. Gondoltuk összekötjük egy pár napos pihenéssel. Kifizettük a neten a repjegy árát és foglaltunk egy kellemes három csillagos szállodában egy kétágyas szobát.
Bécsböl indultunk mert itthonrol drágább volt a jegy és már fapadost nem kaptunk .

Kimentünk a kis alfával és otthagytuk öt napra.

Skyeuroppal utaztunk ittunk egy gin-tonikot a gépen és már ott is voltunk. Pár megálló busszal végig a riviérán és megérkeztünk a szállás helyünkre. Kellemes tiszta szálloda az egyik mellékutcába közel a parthoz. Igazán lehet ezekben a parti szállodákban aludni mert csend és nyugalom van és klima és redöny.

Az étkezésünket szintén magunk oldottuk meg mint általában ha a riviérára megyünk.
A reggeli croissant és kávé után a város felfedezése volt a programunk.Rengeteg park és étterem és kávézó , szuper üzletek és persze a bícs...

Reggelente nagyon sok a kocogó , mert friss tiszta a város és több kilométer a part feletti széles járda , ahol nézelödni is lehet a sok kirakott széken , egy fagyit nyalogatva.
Elég durva kavicsos itt a part de a viz nagyon kellemes.

Utolso elötti napon irány a külvárosi aréna ahol Madonnára vár több ezer ember.

Ide busszal mentünk ki és avval is jöttünk éjjel vissza a hotelbe. Persze telt ház volt és mi lent álltunk valahol a füvön , reménykedtünk hogy a két óriás kivetítön többet látunk mint a szinpadon. Sajna kb jo félorára bedöglött mindkettö.

Nekem ráadásul már a kezdés elött sör szagom volt , mert valaki végigöntötte a sörét a ruhámon cipömön , de ugy voltam vele ez van!

A látványkép gyönyörü volt , ezzel együtt Madonna hangja nagyon hamis volt a számomra. Még sosem láttam és nem is hallottam élöben.Dehát szeretjük!!

Hazafelé a 17-dik városba menö buszra fértünk fel , de mindenkit hazavittek.

Kellemesen kipihentük magunkat és ugyan a koncert nem azt hozta amit vártam , ha itt vagyunk a riviérán mindig feltöltödünk.