Álomkastély - Férjhez megyek!!!!

Magyarország Röjtökmuzsaj Romantik Hotel Szidónia Kastély ****

Ott-tartózkodás ideje: 2009. jún. 05.  - 2009. jún. 07. (2 nap)

1 hozzászólás I 2 420 látogató olvasta. Rögzítve: 2009. júl. 08. küldd el ismerősödnek
avatar bankrisztike Beszámolója

Cimkék: esküvő  kastélyszálló

bankrisztike még nem értékelte!

4.5

...rögtön a közepébe csapok. Setve - végre :) - megkérte a kezem. Elájultam. naná! IGEN! Szemem előtt kislány korom álom világa újra megelevenedett. Kastély, hintó, vonósnégyes..pampárááám! Hát tényleg igaz!(?)

Nekiláttunk a helyszín keresésnek. Kastélyt kínálnak bőven, de az igazit (akárcsak az én Stevem..:)) csak egyet. bejártuk az összes, megyét, várat, birtokot, kastélyt.., és megtaláltuk az igazit. Be is neveztünk egy wellness hétvégére, hogy teszteljük a személyzetet, az ételt, italt, miegymást..
Nem bántuk meg.
A Szidónia Kastélyszálló páratlan élményt nyújtott (igaz én már filmeztem fejben a ceremónia képeit:) ) Szóval szeptemberben egybekelünk! Hmmm!
Azt hiszem páratlan lesz. Abban bízom, hogy az időjárás kegyes lesz hozzánk, és a csodás parkban fogadhtunk örök hűséget egymásnak. Az ünnepi vacsora miatt nem stresszelek. Szerintem 2 kg :( híztam a 3 nap alatt, mert isteni finomságokat falatoztunk. A személyzet különösen kedves volt, éz ételek kitűnöek voltak.
Az igazgató asszony figyelmesen érdeklődött a vacsoránál, hogy érezzük magunkat...Mit is mondhattunk volna. Remekül!!!
A szoba tágas, impozás volt, a 118-ban laktunk. A szoba nevére nem, de arra emlékszem, hogy mindnek szép női nevet adtak.

sorolhatnám extázisom fáziasait..., de inkább most visszavonulok, és szervezek. Azt hiszem a "lagzi" után újra jövök, és megosztom életem napjának momentumait!

Köszönöm Szidónia!
kirinshiku - 2010.08.27. 10:59

Várnám a folytatást!!

Szent_Márton Szent Márton-napi Országos Nagyvásár
2016. november 5-6-án rendezik meg a Szent Márton napi Országos Nagyvásárt Szombathelyen, a Vasi...
Harrer Érmes csokicsodák Sopronból
Négy arany- és két ezüstérmet nyert az International Chocolate Awards kelet-európai regionális...