Mostar a kellemes meglepetések városa

Bosznia-Hercegovina Mostar Motel Deny Mostar

Ott-tartózkodás ideje: 2009. júl. 24.  - 2009. júl. 26. (2 nap)

1 hozzászólás I 3 256 látogató olvasta. Rögzítve: 2009. júl. 28. küldd el ismerősödnek
avatar vizsla Beszámolója

Cimkék: Bosnia  Mostar  Mosztár

Motel Deny Mostar értékelése
vizsla értékelése:

Egy hétvége jutott csupán Mostarra és be kell valljam, még szívesen időztem volna ebben a fantasztikus városkában, ill. szívesen barangoltam volna a környéken. A hídról már sokan, sok helyen leírták, hogy fantasztikus, én sem maradok le: CSODÁLATOS. Az építeszet és az egész hangulat. Ajánlom mindenkinek.

Szállásunk is nagyon rendben volt. Az utolsó napon foglaltuk a neten. Vártak bennünket, kedvesek voltak, mindenben segítőkészek voltak, igazi családias motel ez. Nem beszélve arról, hogy a balkonról az egész óvárost láthattuk, a hidat is beleértve és kb. 20 méterre már az óvároson belül voltunk. A reggeli is teljesen rendben volt!

Fantasztikusak az éttermek, meg az egész hangulat, hogy a városka minden szegletében asztalok és székek, kávézok és mindenki élvezi az életet.
kinaisarkanykacsa - 2013.07.03. 13:02

Szia!Én is odakészülők, igaz csak átutazóban, montenegrói tengerpart felé. Érdekes kevesen jártak arra eddig. Milyenek az útviszonyok? Minden érdekel! Üdv: Csaba