Egyszerû, és drága

Magyarország Balatonszemes Balatontourist Vadvirág Kemping és Üdülőfalu

Ott-tartózkodás ideje: 2009. aug. 03.  - 2009. aug. 07. (4 nap)

1 hozzászólás I 3 249 látogató olvasta. Rögzítve: 2009. aug. 09. küldd el ismerősödnek
avatar Magorace Beszámolója

Cimkék: balaton  caming  faház  gyerekmedence  gyermekbarát  gyermekmedence  játszótér  Kemping  medence  olcsó

Magorace még nem értékelte!
Még senki sem értékelte ezt a szálláshelyet.

Légy
te az első!

Sziasztok!
Tegnap jöttünk haza a Vadvirág kempingből. Nagyon vártuk a feleségemmel, hogy elérkezzen a nyaralás időpontja. 4 gyerekkel mentünk (csecsemő, 3, 10, 12), és bíztunk benne, hogy mindegyik korosztály megtalálja a számítását, a kemping által ajánlott szolgáltatásokban. Az árat nem találtuk a legkedvezőbbnek, az igénybe vehető szolgáltatásokkal magyaráztuk. Viola2 faházban szálltunk meg 20500Ft/éjszakáért.
Észrevételeink:
-vízforgatós gyermekmedence:
a lábamat nem tettem bele, nem hogy a gyereket. Hányingerkeltő, koszos, algás, zöld habos katasztrófa. Persze a vízforgató nem is ment.
-Ping-pong asztal:
csak ajánlják, de nem volt. Pedig nagyon számítottunk rá. Állítólag egy vendég összetörte. Kérdezem én: És? Akkor vegyenek egy újat(50-100e Ft), vagy vegyék le a szolgáltatások listájáról. Kimondottan ping-pong asztalos szállást kerestünk, megérkezünk, és közlik, hogy nincs asztal.
Ja, és 1800 emberre szánnak egy asztalt?
-Csúszda:
Dettó gyerekmedence. Drága és csúszás bele a koszos vízbe. Nem is láttam egy gyereket sem csúszni, míg ott voltunk.
-Felszerelt konyha:
fakanál nem volt.
-Faház:
Mióta felállították, azóta nem volt felújítva, vagy legalábbis nem látszik rajta. Lehet retrónak nevezni, az öreg, ápolatlan, elhanyagoltat, hisz ez ma úgyis olyan divatos. Egyszerűen ennyi pénzért vicc.
Felmosófej mocskos volt, nem lehetett használni, csak kosztologatásra. 200Ft, de nem fér bele az árba, persze takarítás nincs, így marad a dzsuva, vagy venni kell egy felmosófejet, ha a gyerek kiönti a szörpöt.
-Animációs foglalkozás:
Amikor volt, akkor elfogadható volt, legalábbis a gyerekek élvezték. Hogy milyen szabály szerint volt, ill. nem volt, arra nem tudtunk rájönni.
-Bérelhető lábbal hajtható gokart:
Ötletes a gyerekek lefoglalására, ha unatkoznak, rossz idő esetére, csak drága. 1000Ft/óra. Ezt nem nevezném gyerekbarátnak, maximum a felnőtt megkopasztásának. A gyerek nagyon akarja, a szülő meg fizet, a tulaj meg jól jár.

Ha a színvonalának megfelelően reklámozná magát a kemping, akkor nem is lenne vele baj, nem lenne csalódás. Ez egy egyszerű kemping egy egyszerű játszótérrel, aminél láttam már nem egy jobbat, semmi extra. Persze csak rossz idő esetén lehet használni, mert árnyék nincs.

A véleményem az, hogy a tulaj csak a pénzt veszi ki, vissza nem forgat egy petákot sem.
Feleennyirét, max. 2/3 áron lenne reális az ár.
Többet biztos nem megyünk ide az ár/érték arány miatt.
lioliom - 2009.08.09. 08:04

Ennyi pénzért már házat is bérelhettél volna a Balatonnál./10-ooo.-ft/nap-ért is bőven/Ha szerencséd van még ping-pong asztal is van.Megveszed a legközelebbi 4 csillagos szállodába a wellnessbelépőt és még olcsóbb igy is,mint ez a lepusztult camping.Nem jártál soha arra?Mert a többség előtt nyilvánvaló,hogy milyen állapotban van az egész camping.A kerítésen kivűlről is jól látszik.Azt azért nem gondoltam volna,hogy ennyit el mernek kérni!

könyv A medál titka - könyvajánló
Korábban már találkozhattatok az blog hasábjain könyvajánlókkal, most ezt a listát szeretném...
látnivaló A Balaton északi kapuja
Felsőörs, Veszprém felől érkezve a Balaton északi partjának egyik kapuja. A völgyekkel szabdalt...