Borhotel - kicsi ellenpélda

Magyarország Szentgotthárd Randevú Borhotel

Ott-tartózkodás ideje: 2009. aug. 06.  - 2009. aug. 09. (3 nap)

0 hozzászólás I 1 631 látogató olvasta. Rögzítve: 2009. aug. 10. küldd el ismerősödnek
avatar fulopa Beszámolója
Randevú Borhotel értékelése
fulopa értékelése:

Mint ahogy a dátumból is kitűnik, igazán friss élménnyel rendelkezünk fenti hotellel kapcsolatban.
Mivel sajna csupa rosszat lehet olvasni a hotelről, gondoltam írok egy kis ellenpéldát is. Miután lefoglaltuk a szállást, igazából akkor kezdtem el utána nézni a hotelnak, s kissé meg is ijedtem, mert több fórumon is "lehúzták".
Véleményem szerint nem rossz a hotel.
Igaz, mi nyáron voltunk, tehát a fűtéssel kapcsolatos tényállást nem tudom cáfolni.
Tény és való, hogy a prospektusban, ill. a weboldalon igen előnyös képeket készítettek a szobákról - párom megfogalmazása szerint -, amik annyira nem szépek, de tiszták és rendezettek voltak. Reggeli volt a szálláshoz, ami remek volt, s kellően bőséges. Mi fullra bereggeliztünk, s vacsoráig teljesen jól elvoltunk.
A recepción nagyon kedves hölgyek voltak, segítőkészek. Mi béreltünk bicajt is a hotelban, s úgy jártuk be a környéket. Igazi nyugodt kisváros. Nekem nagyon tetszett.

Szent_Márton Szent Márton-napi Országos Nagyvásár
2016. november 5-6-án rendezik meg a Szent Márton napi Országos Nagyvásárt Szombathelyen, a Vasi...
Harrer Érmes csokicsodák Sopronból
Négy arany- és két ezüstérmet nyert az International Chocolate Awards kelet-európai regionális...