Balatonalmádi-Hotel Ramada

Magyarország Balatonalmádi Ramada Hotel and Resort Lake Balaton ****

Ott-tartózkodás ideje: 2009. aug. 18.  - 2009. aug. 19. (1 nap)

1 hozzászólás I 3 183 látogató olvasta. Rögzítve: 2009. szept. 20. küldd el ismerősödnek
avatar Princesa Beszámolója

Cimkék: Balaton  Balatonalmádi

Princesa még nem értékelte!

4.7

Balatonalmádiban található a Balaton legszínvonalasabb szállodája, a Hotel Ramada&Resort Lake.
Többször is jártam már ott,és el kell mondanom hogy nem csalódtam benne sőt....Minden megvan benne ami kell,uszoda, szauna,pezsgőfördő, jacuzzi,konditerem, kneipp taposó,svédasztalos reggeli és vacsora..stb.

Ami nem tettszik benne, az a berendezés:túlságosan egyszerű, semmi ízlés nincs benne,pedig egy 4*-os szállodától ez elvárható lenne..Komolyan mondom egy nápolyi 3*-os hotel szebben van berendezve, és ízlésesebb, mint ez a 4*-os!A modernség megvan benne,de mégis hiányzik az a barátságos kisugárzása.Egy betonrengeteg az egész, de ettől még persze nagyon jól fel lehet itt töltődni és kilehet kapcsolódni, de jó lenne ha több barokk bútor lenne benne, és a szobák lehetnének nagyobbak is..A másik pedig, hogy bár nagyon jó,hogy az ablakok mind a Balatonra néznek, tehát szép a kilátás,de nem tudom miért nem lehet kinyitni.Ez egy kicsit zavaró, valamint a lépcső hiánya..és aki klausztrofóbiás?
A strand része se valami jó, túl kicsi, és zsúfolt, nincs rendese kiépítve, elhanyagolták ezt a részét, ugyanakkor a móló nagyon szép.

Az ételekkel nagyon megvoltam elégedve, nagy volt a választék, finomak voltak, és mindig figyeltek arra, hogy ha elfogyott valami, azt rögtön feltöltsék.A személyzet kedves és illemtudó, a tisztaságra különösen ügyelnek.
Ajánlom a hotelt rendezvények lebonyolítására, mert itt általában konferenciákat is szerveznek.
TREX59 - 2009.08.31. 11:05

Hát még ha valaki kipróbálja a Junior Suite-ot... Ajánlom minélmagasabban!

könyv A medál titka - könyvajánló
Korábban már találkozhattatok az blog hasábjain könyvajánlókkal, most ezt a listát szeretném...
látnivaló A Balaton északi kapuja
Felsőörs, Veszprém felől érkezve a Balaton északi partjának egyik kapuja. A völgyekkel szabdalt...