Gosztola Gyöngye Zalában

Magyarország Gosztola Gosztola Gyöngye Étterem és Panzió

Ott-tartózkodás ideje: 2009. aug. 19.  - 2009. aug. 27. (8 nap)

0 hozzászólás I 4 141 látogató olvasta. Rögzítve: 2009. szept. 18. küldd el ismerősödnek
avatar horvi Beszámolója

Cimkék: gosztola  gosztola  gyöngye  lenti  szálloda  wellness  zala

horvi értékelése:

4.4

3.4

Idén már 3. alkalommal nyaraltunk ezen a mesebeli helyen. Gosztola Zala megyében van, Lentihez közel, egy erdő közepén. Annak idején több ismerősünk is ajánltotta és tényleg nem csalódtunk. Amit a honlapon hírdetnek és a fotók is, a valóságot adják vissza-nem úgy mint jónéhány más szállodánál.
Ez egy valóban családias szálloda. Nagyon közvetlenek a dolgozók és a tulajdonosok is, akik maguk is részt vesznek a mindennapi munkában. pl a kirándulásokat is ők szervezik. Aki pihenni akar, csendre és jó levegőre vágyik, annak mindenképpen ajánlom. A szállodában is lehet pihenni vagy jókat lehet kirándulni a környéken: Szlovénia, Őrség, Lenti Gyógyfürdő. Több évszakban jártunk már itt, a nyár kicsit zsúfoltabb.
A konyhájuk isteni, nagyon finom házias ételek vannak vacsorára, és bőséges a választék. Egyéni kívánságokat is teljesítenek: én pl lisztérzékeny vagyok és készítettek külön ételt, ha nem volt aznap nekem megfelelő. Ár-érték arányban nagyon kedvező a szálloda. Sok szolgáltatásuk van, szinte minden, mint egy nagyobb 4*-os szállodában, viszont itt sokkal barátságosabb a légkör. Mi már szinte mindent kipróbáltunk: uszoda, masszázs, kerékpárkölcsönzés, szlovéniába kirándulás, horgászat. A környék programjaiból és látnivalóiból nagyon jól felkészültek: leírást, térképet is kaptunk.
Szóval tényleg csak ajánlani tudom