El Hana Beach Hotel*** Szuper nyaralás volt! Jövõre is megy

Tunézia Sousse El Hana Beach Hotel

Ott-tartózkodás ideje: 2009. aug. 25.  - 2009. szept. 01. (7 nap)

0 hozzászólás I 3 995 látogató olvasta. Rögzítve: 2010. jún. 16. küldd el ismerősödnek
avatar phyllis Beszámolója

Cimkék: ajánlom  Beach  El  Hana  Hotel***  nyaralásra!  szuper  tökéletes

El Hana Beach Hotel értékelése
phyllis értékelése:

4.2

3.5

2009.08.25-09.01-ig voltunk Sousse-ben, az El Hana***-ban. Viszonylag olcsó szálloda.
A szoba kissé lelakott volt, az ágyneműt naponta cserélték ( kopott volt, néhol pecsétes, de tiszta! Napi 1-2 TD. ), de nem azért mentünk Tunéziába, hogy egész nap a szobában legyünk, ezért nem zavart, hogy nem ragyog minden. A légkondi működött, a személyzet aranyos volt, szobánk a tengerre nézett ( +20 euro ). Váratlan vendég ( bogár )nem volt a szobában, vagyis csak egy napig ( hangya ), utána a jól bevált módszerrel ( hajlakk ) kiirtottam őket. Az étel kissé egyhangú, de finom volt. A szállodát és a tengerpartot egy út választotta el egymástól. Minden közel volt. Sousse nem koszos város! Természetesen nem olyan, mint amit az ember otthon megszokott, de ez Afrika, nem Európa! Semmi kellemetlen élményem nem volt. A közbiztonság tökéletes, vigyáznak a turistákra, hiszen ebből élnek. A közlekedésük botrányos:). A tengerpart tiszta, az utcák is. Némi bűz volt a bazárban, a "hentespult" környékén ( azt hiszem, ez érthető a 40C-ban! ). De máshol nem! Ha valakinek nincs sok pénze az utazásra, de meg akar ismerkedni a várossal, az országgal, kultúrájukkal, kirándulni akar, napozni, úszni, vásárolni, az El Hana***-t ajánlom! Aki pedig azzal van elfoglalva, hogy milyen a szoba nyaralás alatt, az maradjon otthon és álmodozzon Tunéziáról!!! Ahogy te állsz másokhoz, ők is úgy állnak hozzád. Én mindenkire mosolyogtam - és mindenki visszamosolygott rám! Tunézia gyönyörű ország!