Velence - wellness

Magyarország Velence Velence Resort Spa

Ott-tartózkodás ideje: 2009. nov. 08.  - 2009. nov. 12. (4 nap)

0 hozzászólás I 2 377 látogató olvasta. Rögzítve: 2009. nov. 13. küldd el ismerősödnek
avatar PicurMarti Beszámolója
Velence Resort Spa értékelése
PicurMarti még nem értékelte!

4.4

Sziasztok!
Nagyon kedvelem a "wellness kikapcsolódásokat", ha lehet, évente egyszer elutazunk egy kis lazításra. Interneten találtam ezt az új szállodát, ami most születésnapi akció keretében 3 éjszaka áráért 4-et adott.
Néhány véleményt, ill beszámolót már olvastam róla ezen a fórumon, és nem mindegyik volt egyértelműen pozitív.
Egy évvel a nyitás után azért már változott a helyzet, pl van még építési terület, de már nem zavaró, szépen van parkosítva, klassz játszótér a gyerekeknek, és a kinti medencék is már működnek (télen a kinti élménymedence nem üzemel, de a termál és az úszó igen.
Kezdem azon apróságokkal, melyek kicsit zavartak:
- a padlószőnyeg kissé már foltos, ami elég látványos, mert világos a színe,
- a szálloda és a fürdőrészleg közötti folyosó nem fűtött, így ha nem vagy elég száraz, kicsit fázós a szobába való visszajutás,
- a szaunarészlegen nincs mindig kitéve szaunalepedő, adott esetben el kell vándorolni érte a spa recepcióra
- nincs elég hely/lehetőség a törölközők és a fürdőruhák kiterítésére és szárítására,
- a vacsoránál fogyasztott italt valóban méregdrágán mérik.

Ami nagyon tetszett:
- a fürdőkomplexum nagy, még sok látogató esetén is kényelmesen elférni (szerencsére most kevesen voltak, így előfordult, hogy miénk volt az egész élménymedence. Van nagy élménymedence kis úszórésszel, benne pezsegtetők, nyakzuhanyok, stb. Van egy gyermekmedence jópofa élményelemekkel, egy gyógymedence, egy szauna merülővel. Az emeleti részen van termálmedence, melegvizes jakuzzi és a szaunavilág (háromféle szauna, gőz, jég, merülő). Ezen kívül van tepidárium, sóbarlang, masszázsok, stb.
- az ételek nagyrészt finomak voltak (persze volt hogy valami nem úgy sikerült, de éhen egyszer sem maradtunk), változatosan főztek. A reggelihez többféle gyümölcslé volt, amit nem higítottak. A kávé nem nagy durranás, de szobában egyébként van tea és 1 adagos nescafe, ami szobaárban benne van.
- a szobaár magában foglalja az internethasználatot is, ha ez fontos valakinek.

Összességében nagyon színvonalas a hely és nagyon elégedettek voltunk, csak ajánlani tudom, főleg ha ki lehet fogni egy jó kis akciót!:)

somló Somlói borvarázs
 ?A bor férfidolog, csendesen kell beszélni róla. Leghelyesebb egy pohár bor mellett.? ?...
mór Borozzunk Móron!
Ha MÓR, akkor BOR! Ha október, akkor Móri Bornapok! Nem is lehet ez másképp, mint sok éve már. Az...