HOMELAND 4 - B.U.É.K. 2010

Magyarország Budapest

Ott-tartózkodás ideje: 2009. dec. 19.  - 2009. dec. 19. (1 nap)

0 hozzászólás I 2 489 látogató olvasta. Rögzítve: 2009. dec. 23. küldd el ismerősödnek
avatar isosense Beszámolója

Cimkék: Andrássy  Budapest  BUÉK  Karácsony  Opera  Szabadság-híd  Tél  Újév  út  Világörökség

Már pár hete terveztem, hogy elbattyogok az új Szabadság hídhoz, melynek felújítása - ami a látványt illeti - szerintem pazarul sikerült. Őszintén szólva nem gomdoltam, hogy a vas traverzekből ennyit ki lehet hozni a színekkel és megvilágítással. Korábban nem az élmezőnyben foglalt helyet nálam a hidak sorában, de ezzel a fantasztikusan eltalált színvilággal, a híd kecsességét kiemelő megvilágítással, a történelmi díszletek meghagyásával sőt hangsúlyozásával egészen előre ugrott.
Tegnap azután, hogy leesett végre olyan hó, ami nem perceken belül olvad el, különleges alkalom adódott az első esti felvételek elkészítésére.
Ezekből tettem ide egy válogatást, kiegészítve az Operaház környékével, ami még télen is ritkán látható hófödte utakkal és járdákkal - na meg a karácsonyfával.

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Buldog Új Esztendőt kívánok valamennyi ONGO olvasó és fényképező számára !

étterem Vegetáriánus ebéd egy steakhouse-ban
A KNRDY az Október 6. utcában az óriás steakek hazája ? most azonban a húsmentes vagy kímélő...
gasztronómia HelloHal - tiszai halbisztró Budapesten
 Amit a magyar konyha képes előállítani csirkéből vagy sertésből, az halból is elkészíthető.  ...