mint egy főúr szidónia kastély wellness hotel 4*

Magyarország Röjtökmuzsaj Romantik Hotel Szidónia Kastély ****

Ott-tartózkodás ideje: 2008. jan. 01.  (1 nap)

0 hozzászólás I 3 399 látogató olvasta. Rögzítve: 2010. jan. 25. küldd el ismerősödnek
avatar pestilokista Beszámolója

Cimkék: 4*  hotel  kastély  röjtökmuzsaj  szidónia  wellness

pestilokista értékelése:

4.4

4.5

több kastélyban voltam már Magyarországon, de ez a legjobbak közül való!
január volt, nagy hó, egyiptomba készültünk, viszont hála az internetnek, láttam hogy odakint hidegfront tombol, ezért nem láttuk sok értelmét az utazásnak. már régen nézegettem ezt a szállodát, viszont drágának találtam az árait. gondolom az osztrák határ közelsége miatt van ez így,(röjtökmuzsaj soprontól van 10-15 km-re)így hát megpróbálkoztam egyedi ajánlatkéréssel -sikerült is! ebben nyilván szerepe volt a nem éppen főszezonnnak is...kastélyszobát foglaltunk, ami antik(jellegű) bútorokkal volt berendezve. mi jobban szeretjük a modernet( ebben az egyik legjobb a harkányi szállodánk volt )ide viszont ez illett. maga a kastély szép, rendezett parkban található, egy kis faluban, ahol a templomon kívül nincs semmi látnivaló. a hotel is erre rendezkedett be, igyekezett bennünket jól kiszolgálni. a tágas előtérben kandalló, esténként begyújtották, ez így nagyon hangulatos volt. főleg vasárnap jött ez be, amikor csak mi ketten voltunk vendégek az egész szállodában, tényleg úgy érezhettük magunkat, mint egy főúr. billiárdoztunk, boroztunk. a zegzugos folyosókon át lehetett megközelíteni a wellnesst, ami azon kívül, hogy nincs thermál vizük (amiről nyilván nem tehetnek)tényleg hibátlan volt! csend, nyugalom, béke, több szauna, gőz, jó és tiszta a medence, kneipp taposó, sok minőségi pihenő ágy, normális személyzet..ez ilyen egyszerű, máshol is utánozhatnák!
az étteremről: mi nem félpanzión voltunk, ezért maradt az a la carte. két emlékem maradt, egyrészt nagyon nehezen tudtunk az étlapról választani-ez nem azért volt így, mert túl nagy a választék, hanem mert nem jöttek be a kaják - másrészt keményen, szerintem túlságosan is, mindennek megkérték az árát! csak szólok.
összességében nagyon szép 3 éjszakát töltöttünk itt, igyekeztek bennünket minél jobban kiszolgálni, nem csalódtunk!
pestilokista kapcsolódó élménybeszámolói:

Szent_Márton Szent Márton-napi Országos Nagyvásár
2016. november 5-6-án rendezik meg a Szent Márton napi Országos Nagyvásárt Szombathelyen, a Vasi...
Harrer Érmes csokicsodák Sopronból
Négy arany- és két ezüstérmet nyert az International Chocolate Awards kelet-európai regionális...