A rejtett gyöngyszem

Magyarország Veszprém Villa Medici Hotel és Étterem ****

Ott-tartózkodás ideje: 2010. feb. 26.  - 2010. feb. 28. (2 nap)

0 hozzászólás I 2 326 látogató olvasta. Rögzítve: 2010. márc. 01. küldd el ismerősödnek
avatar grande Beszámolója

Cimkék: Balaton  golf  Medici  Veszprém  Villa

grande értékelése:

4.8

4.7

Azzal kezdeném, hogy még sohasem jártam Veszprémben, most is egy véletlen folytán kerültünk ide a párommal, egyébként a hotelt is ő választotta.
A szálloda egy nyugodt kis völgyben fekszik közel a belvároshoz, bár Veszprémben nincsenek igazán távolságok. Már az érkezés is nagyon kellemes volt, mivel nagyon éhesek voltunk és rögtön a Medici éttermébe siettünk, ahol hihetetlen ételkölteményeket tálaltak fel nekünk ... és mi jólnevelten el is fogyasztottuk azokat:)Aztán sétára indultunk a veszprémi várnegyedbe, ahol egyébként nagyon jól fel vannak újítva az épületek. Másnap a bőséges reggeli után lustálkodtunk a szálloda spa részlegében, majd délután a recepciós hölgy ajánlására elmentük Balatonudvariba golfozni ... ezt is itt próbáltam ki először és nem leszek a sport szerelmese, de már csak a látványért is érdemes ide eljönni, a teljes Balatont belátni a pályáról!!!Este ismét vacsora, ismét 2 kg plusz:)
Összességében a szálloda nagyon jó, a kilátás gyönyörű, a személyzet nagyon udvarias, csak egy a baj, hogy nincs semmilyen konditerem, mert így garantáltan egy számmal nő a ruhaméretünk az itt tartózkodás alatt. Bármikor szívesen visszamennék, ha hívnának:)

somló Somlói borvarázs
 ?A bor férfidolog, csendesen kell beszélni róla. Leghelyesebb egy pohár bor mellett.? ?...
mór Borozzunk Móron!
Ha MÓR, akkor BOR! Ha október, akkor Móri Bornapok! Nem is lehet ez másképp, mint sok éve már. Az...