Elfogadható Hostel Prágában

Csehország Prága

Ott-tartózkodás ideje: 2010. márc. 25.  - 2010. márc. 27. (2 nap)

0 hozzászólás I 2 650 látogató olvasta. Rögzítve: 2010. ápr. 14. küldd el ismerősödnek
avatar ursa Beszámolója

Cimkék: hostel  olcsó  prágai  szállás  szállás

Az A1 Hostel & Hotel mert állitolag itt Hotel is van a neve erre utal,a Palmovka metro állomásnál található,ez a sárga vagy B metro.A metrotól csak pár perc gyaloglásra van a hostel.De gyalog a belváros a Florenc buszpályaudvar kb 25perce található. A hostelt lonelyplanet.com oldalon foglaltam,és két éjszakát voltam itt.Kedvesen fogadtak,ahogy belépünk a hotelbe a recepció melett van két internet asztal ami ingyenes de azt nem tudom hogy wifi van e.Nincs non-stop recepció reggel 8tól este 11ig,ezt is jó előre megérdeklödni.Az ár 8euro volt egy éjszaka,és a szobába két emletes ágy volt 4ember fér ell.Az ágynemü tiszta volt ,viszont abban a helységben ahol a szoba volt az ottani konyhára ráfér egy renoválás.A szoba ajtókon is voltak ütésnyomok,de nem fogalkoztam vele.Ezt a két dolgot kiemelem a beszámolómhoz tartozó fényképalbumba is.A konyha meg gáz volt de volt egy másik tiszta konyha azt használtam,igy az sem volt probléma.Zárható szekrény van a szobában.Természetesen mikrotól kezdve ,edényeken átt minden van aki fözni szeretne megteheti.Még mosógép is van ,megvan mi az ára a mosásnak de ezt nem néztem meg.Ingyen tea kávé van,a fürdő szoba ami közös elfogadhatónak találtam.Itt már ha jól láttam igyenes az autóparkolás is,mármint közterületen.Röviden kisebb negativumok voltak de visszamennék.Aki érdeklödni szeretne itt a cim telefon emailcim és honlap:A1 Hostel & Hotel
Sokolovsk 210,Prague 8
Prague