Eltöltött 2 nap

Magyarország Százhalombatta Hotel Training

Ott-tartózkodás ideje: 2010. ápr. 12.  - 2010. ápr. 14. (2 nap)

0 hozzászólás I 1 864 látogató olvasta. Rögzítve: 2010. ápr. 20. küldd el ismerősödnek
avatar menzi Beszámolója

Cimkék: hotel  hotel  szállás  százhalombatta  training

Hotel Training értékelése
menzi értékelése:

3.2

3.2

Nem sok mindent tudok mondani a Training hotelről. Azt tudom, hogy ami a honlapján van szoba, nem azt kaptam. az valami VIP-es szoba lehet. de tapasztalatom szerint a többi nem ilyen. A tv élvezhetetlen volt, mert szemcsés volt, és hangyák futkostak benne, magyarán hangyafoci volt. a tisztaságról: a fürdőszoba rendben volt, viszont az ágyneműt ki kellett ráznom, és olyan érzésem volt, mintha előttem már aludt volna benne valaki. nem az a patyolat tisztaság.
Egyébként elöszőr kapott szobám, olyan volt, mintha munkásszálláson lennék. nem igazán tetszett. úgy voltam vele, kibírom, ezt a két éjszakát, de amikor a tv-t próbáltam bekapcsolni, azon semmi nem volt. lementem szólni a recepciós hölgynek, ő kézségesen felajánlott egy másik szobát, mondván, hogy délután van ilyenkor már nincs szerelő. az elfoglalt második szoba már a tűrhető kategóriába tartozott, mellékelem a képet, bár a tv itt is szemcsés volt, de még azért lehetett nézni.
a reggeli ugyanaz volt mind a két nap, semmit nem változtattak rajta. 1-2 napra jó ez a hotel, viszont nyaralni nem mennék ide.

étterem Vegetáriánus ebéd egy steakhouse-ban
A KNRDY az Október 6. utcában az óriás steakek hazája ? most azonban a húsmentes vagy kímélő...
gasztronómia HelloHal - tiszai halbisztró Budapesten
 Amit a magyar konyha képes előállítani csirkéből vagy sertésből, az halból is elkészíthető.  ...