Luxemburgban õsszel

Luxemburg Luxembourg Hotel Fort Reisheim

Ott-tartózkodás ideje: 2006. nov. 20.  - 2006. nov. 25. (5 nap)

4 hozzászólás I 3 201 látogató olvasta. Rögzítve: 2007. jún. 13. küldd el ismerősödnek
avatar Aniko71 Beszámolója
Hotel Fort Reisheim értékelése
Aniko71 még nem értékelte!
Még senki sem értékelte ezt a szálláshelyet.

Légy
te az első!

Senki ne menjen Luxemburgba ősszel, ha nem muszáj! Én egy hetet töltöttem ott munkaügyben, és végig zuhogott az eső 1 nap kivételével. Óceáni éghajlat. Esernyőt mindenképpen vigyünk.

A város egyébként kulturált, kicsi, és nekem akkor baromi unalmas volt. Este 7 után már nem volt élet az utcákon. Az éttermek, szállodák nagyon drágák, még európai kollégáim is sokallták. Nekem egy hét ott-tartózkodás kb. 200 ezerbe (ft) került.

A város amúgy szép, nyáron biztosan el lehet ott tölteni 2-3 napot. Látnivaló az Óváros, és az EU negyed modern épületekkel. Városnézésre jó módszer a hop on-hop off busz 12 euróért, ezt 24 óráig használhatjuk, és a város különböző pontjaira visz, de gyalog is bejárható, olyan kicsi, csak az EU negyed esik 10 perc buszozásra. Szép a kilátás a hidakról.

Hétvégére, vagy átutazásra javaslom.
sznorbee - 2008.07.09. 17:00

Milyen hangulatot hiányoltál Vizsla? Budapesti mennyiségű szórakozóhely az tényleg nincs mint Magyarországon sem egy ekkora városban.

Aniko71 - 2007.06.14. 13:20

Hat en is nehezen birtam. Szerencsere utana megteritettek a koltsegeimet, es jol is fizettek, uh. csak ez tartotta bennem a lelket. :)

vizsla - 2007.06.13. 15:25

ott, két "t"-vel :-)

vizsla - 2007.06.13. 15:24

Én magam is jártam ot, igaz csak 1 napot. Baromi unalmas. Tiszta is, kellemes is a fekvése, érződik, hogy van pénzük, de mégis a hangulat hiányzott. Az biztos, hogy én egy hetet nem bírtam volna ki ...