Dániában dolgoztam

Dánia Varde

Ott-tartózkodás ideje: 2007. jan. 10.  - 2007. jún. 10. (151 nap)

3 hozzászólás I 5 214 látogató olvasta. Rögzítve: 2007. jún. 13. küldd el ismerősödnek
avatar joker111 Beszámolója

Cimkék: Dánia-munka-épitkezés-kömüves

Kömüvesként dolgoztam Dániában egy Varde nevü 12 000 fös kisvárosban.
Lakoházakat épitettünk ,mivel ritkák arra felé a magyarok a helyi ujságban is megjelentünk a 4 magyar .Mivel lejárt a munkaszerzödésünk és nem találtam számomra megfelelö munkahelyet ezért hazajöttem,pontosabban Hollandiába megyek.Ott találtam munkát.
joker111 - 2007.08.12. 09:12

Hello Markus es Kiss Nora.Igen Hollandiaba koltoztem es mivel sokat tulorazom sem idom sem internet eleresem nem volt mert a konyvtar csak 5ig van nyitva en meg 7 ig dolgozom.A gepem otthon hagytam es most vettem egy uj gepet mert nincs idom haza utazni.Markus milyen Dania?A dan emberek azt mondjak szeretunk minden kulfoldit de inkabb maradjanak otthon!A munkahelyeken viszont nincs megkulonboztetes penzben azt kapod amit mindenki.Viszont az adok piszok magasak de vissza igenyelheted a kovetkezo evben ha otthon van lakasod.Irhattok joker111@citromail.hu emre is.

kisssnora - 2007.06.19. 20:18

lehet Hollandiában van most joker111 , ahogy írta a beszámolóban.

markus - 2007.06.19. 19:39

Nincs kedved bővebben írni,milyen volt az élet Dániában? Elég sok időt töltöttél kint.